Blog je neaktivní!

Nový blog zde.

Dopis - Izaya x Shizuo

23. srpna 2013 v 22:21 | Merylyn |  ShIzaya
Nejprve jsem si řekla, že to bude yaoi, ale pak mě napadlo, že by bylo lepší z toho udělat jen takový milostný příběh o těhle dvou... (Je to zase moc dlouhý, ale když já jsem se nějak do toho zapsala)

Pairing: Shizuo x Izaya
Čeká vás: Shounen-ai
Typ: Jednorázovka


Ulicí proletěla další popelnice. "Iiiii-zaaaaaa-yoooooo!" nesl se Shizuův naštvaný hlas. "Copak, Shizu-chan? Bolí tě už ručičky?" řekl Izaya, když se vyhl další popelnici. Shizuo nesnášel, když mu tak říkal, nebo se mu posmíval. Popadl automat a hodil ho po Izayovi. Ten však uskočil. "Musím jít. Uvidíme se příště, Shizu-chan." řekl a utíkal za roh baráku. "Ty zbabělče, vrať se!" křišel na něj Shizuo avšak Izaya byl pryč. Shizuo se uklidnil a zvedl ze země své sluneční brýle. Zrovna, když si chtěl zapálit cigaretu, zazvonil mu mobil. "Haló?" "Shizu-chan, omlouvám se, že jsem tě nechal samotného, ale znáš to, práce volá." oznámil mu Izaya a hlasitě se začal smát. "Proč voláš, ty hajzle?" Shizuo byl zase naladěný na bitku, jenomže neměl nikoho po ruce. "Chtěl jsem jen sjednat, kdy se zase uvidíme, protože se vrátím až někdy příští týden." lhal mu. "Ty někam jedeš?" "Jo, takže co třeba zítra u mého domu?" "Budu tam." řekl Shizuo mezi zuby a zavěsil. Konečně si mohl dát cigaretu.

[U IZAYI DOMA]
"Vážně bylo nutné mu lhát, že odjedeš?" ptala se Namie. "Věř mi." ušklíbl se Izaya. "Uvidíš, jak bude osmělý, když mě pár dní neuvidí..." stoupl si a šel k oknu "...a já jeho." Izayův úšklebek se změnil ve smutnou tvář. "Určitě nebude opuštěný. Je tu plno jiných lidí, které může zmlátit." řekla Namie, když zrovna třídila složky. Najednou z jedné vypadl dopis. "Co to je?" zvedla ho a začala číst adresu. Izaya se otočil a jak viděl co drží Namie v ruce, zděšen jí ho vzal. "N-nic." řekl a schoval si ho do bundy. "Proč je adresátorem Shizuo Heiwajima?" "Do toho ti nic není! Jdu ven." křikl na Namie a vzal bundu.
Venku přemýšlel, jestli to někomu Namie řekne. A co si o tom vlastně bude myslet. "Hej, Izayo..." ozvali se za ním nějací chlápci "...proč se tváříš takhle? Snad se náš nebojíš ?" začali se smát. "Ne. Nebojím." řekl smutně a otočil se k nim bokem. "Víš, cos mi minule udělal, že jo? Je na čase, abys zaplatil za to, jak jsi proti mně poštval Shizua Heiwajimu. Na něj chlapi!" zavelel a ukázal na Izayu. Ten však jakoby nebyl přítomen. Pořád se svěšenou hlavou ho dva, ze skupinky chlápků, chytli za ruce a třetí ho začal mlátit do obličeje a břicha. Z pusy mu už začala téct krev. "Tak co? Už nejseš takovej frajer, jako když jsi bojoval se Shizuem, hmm?" Izayaovi začala téct krev po celém obličeji z rány na čele. "Frajer... nikdy jsem... nebyl frajer." řekl, když se mu konečně podařilo zvednout hlavu. Očí měl polozavřené. Ani se mu nedařilo postavit se na nohy, jak se mu podlamovala kolena. Byl úplně zřízenej. "Pusťte ho! Hned!" ozval se známý, velmi známý hlas po pravém boku, ale Izaya se nemohl otočit, ani si vzpomenout, kde ho slyšel. "Padáme chlapi!" řekl jeden z útočníků a všichni utíkali jedním směrem. Izaya padl bolestí do mdlob.

[NA NEZNÁMÉM MÍSTĚ]
Kde to jsem? Jsem u sebe doma v posteli? Bojím se otevřít oči. Honily se v Izayově bolavé hlavě různé myšlenky. "Namie?" zeptal se sotva slyšitelným hlasem. Pokusil se posadit. "A-au." vydechl a chytl se za břicho. "Pomalu, nebo si ublížíš." zase ten hlas. Kdo je to? Otevřel oči. "Shizuo! Proč..." "Pššt. Včera večer tě zmlátili nějací týpci. Proč ses nebránil, ksakru?" přerušil ho Shizuo, ale Izaya mu neodpověděl. "Proš jsi mi pomohl? Kde to vůbec jsem? AU!" posadil se a opřel se o zeď. Najednou uviděl na stole, který byl poblíž postele i s židlí, jeho dopis a ještě ke všemu otevřený. "Vypadá to, že..." "...že mi máš co vysvětlovat." přerušil ho Shizuo a vzal do ruky dopis. "Opravdu to myslíš vážně?" "Proč jsi mi pomohl? Měl jsi možnost mě zabít." snažil se odvést konverzaci jinam Izaya. "Protože nejsem takový hajzl. Kdybych tě chtěl zabít, udělám to sám a ne, když jsi ve spánku. A teď... myslíš to oprvdu vážně?" mával s dopisem Izayovi před obličejem. "Nevím o čem to mluvíš." zamračil se. "Osvěžím ti pamět." narovnal se, poodešel trochu dozadu a začal číst.
"Shizuo, vím, že mě nemáš vůbec rád, přímo mě nesnášíš a proto jsem ti napsal tenhle dopis. Buse to znít hodně divně. Nevím jak ti to mám jenom sdělit. Dlouho jsem přemýšlel. Přemýšlel jsem o tobě. Kdykoli, když tě vidím, nemám vztek, tak jako dříve jsem měl. Naopak. Rozbu..." "Přestaň!" zarazil ho Izaya a rychle vstal z postele s úmyslem vzít mu dopis. Natáhl ruku k Shizuovi, když se mu podlomila kolena. Shizuo ho chytil. Izaya padl rovnou do sevření blonďáka. "Blbče! Říkám, že si ublížíš, když se budeš pohybovat tak prudce!" křikl na něj a oba se posadili na postel. Izaya se držel za hlavu. Shizuo ho držel za rameno a ani jednomu to nepřišlo divné. "Přinesu ti prášek." Shizuo se zvedl a chtěl jít do kuchyně, kde má lékarničku, ale Izaya ho chytl za rukáv. "Jsem v pohodě." "Ne, to teda..." "Říkam, že jo! Nepotřebuju hloupý prášky!" křičel na Shizua. Shizuo si sedl zpět. "Myslíš tenhle dopis vážně?" zeptal se znovu. Izaya zčervenal a odvrátil tvář na druhou stranu. "Jo." po tváři mu stékly slzy. "Věděl jsem, že kdybych ti ten dopis dal, už nikdy by ses na mě ani nepodíval a měl bys větší chuť mě zabít." utřel si oči rukávem. Shizuo ho vzal za bradu... "Ne. Udělal bych tohle." ...a políbil ho. "Sh-Shizuo! Cože? Nechápu to!" řekl, když se jejich polibek rozpojil. "Toužím po tobě stejně jako ty po mně. Nejsem Shizuo. Pro tebe jsem Shizu-chan. Miluju tě." přiznal se Shizuo a položil ho zády na postel. Začal ho znovu líbat. Dopis nechal ležet na zemi.

Když už bylo po všem, leželi vedle sebe. Po chvíli se Izaya přitulil k Shizuovi. "Miluju tě." řekl se zavřenýma očima. "Já vím. Je to napsaný v tom dopise." usmál se Shizuo. Oba usli. Když se Shizuo probudil, byl Izaya pryč, ale dopis pořád ležel na zemi. Zvedl ho a hodil do koše. Na stole byl vzkaz: "Shizuo, děkuju ti za vše. Musel jsem naléhavě odejít. Jak skončím s prací, tak ti zavolám. Miluju tě." Shizuo zmačkal papírek a šel ven se projít. No jo, já mám přece dnes být u Izayova domu. prolétlo mu hlavou a vydal se na cestu. Před domem na něj čekal Izaya. "Tak tohle je ta tvoje práce." usmál se na Izayu. "Včera jsem přece říkal do telefonu, že u mýho domu." Shizuo se pomalu rozešel k černovláskovi. Když byl u něj, sundal si brýle a schoval je do kapsy. Izaya se mu ovinul kolem krku. "Mám plno práce... s tebou" řekl Izaya a políbil ho. "Tak já ti pomůžu s tou prácí." a začali se znovu líbat. Namie je pozorovala z okna. "Není to Shizuo a Izaya?" zeptal se Masaomi svého kamaráda Mikada. "To nemůžou bý oni. Víš přece, jak se nesnáší." "Jo, máš pravdu." a pokračovali v cestě.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 eles-games | 30. července 2014 v 15:54 | Reagovat

Další úžasná práce! :D

2 al | 15. srpna 2014 v 21:37 | Reagovat

Pěkný, ale nějak mi nesedí, že by to dělali tak brzo po tom, co se Izaya probudil (obzvlášť když byl zmlácen tak, že se mu podlamovala kolena :-D).

3 Karin | 19. června 2017 v 14:30 | Reagovat

Pěkné. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama