Blog je neaktivní!

Nový blog zde.

Life is one big surprise 4

28. ledna 2015 v 9:56 | Merylyn |  Life is one big surprise
Abyste porozumněli mé situaci, ve které jsem, dám jsem odkaz na obrázek s mími dosavadními povídkami. Je to zhruba takhle: Mám skvělý nápad, který přepíšu do povídky, např. Life is one big surprise, kde je Izaya těhotný. Pak mě ale s těhotenstvím napadne něco jiného, proto to napíšu jako SasuNaru (třeba). A takhle to je skoro se všemi povídkami... :'D
Užijte si další díl :D


To byly ale nervy! Už nikdy nechci tohle zažít. Alespoň z té lepší stránky jsem dostal za jedna. Musel jsem se pochválit. Neměl jsem to ani nijak do detailu zpracované, prostě jsem to nějak odkecal. Ale stát před třiceti lidmi. Uff.
Vyšel jsem na chodbu, abych se mohl nadechnout.... no čerstvý vzduch to nebyl, ale na chodbě nebylo zas takové dusno, jako ve třídě. To nejhorší jsem měl za sebou. Alespoň jsem si to myslel.
"Shizuo?" uslyšel jsem za sebou hlas, tak jsem se otočil. Do prdele!
"Kasuko? Co ty tu?" Můj vztah s bratrem nebyl nijak skvělý, jako malí jsme spolu nijak moc nemluvili. On měl svůj svět a já svůj. Zajímalo mě, co tu dělá. Co jsem zase udělal...?
"Přišel jsem za tebou," odvětil prostě.
"Teď nemůžu, za chvilku zvoní. Počkej," vytáhl jsem papírek a na něj napsal svou adresu. "Končím ve tři, tak budu okolo půl čtvrté doma."
Vzal si papírek a odkráčel si to pryč. Vůbec se nezměnil, nikdy neprojevil žádné city. Ale co po mně chce? Že by něco s rodiči? Celý den mi to vrtalo hlavou, ani jsem se nedokázal soustředit, co profesoři říkali.

Ah, konečně domů. Hluboce jsem si povzdechl a raději se rychle spakoval a odešel. Šel jsem rovnou domů, ale zastavil mě jeden malej obchod. Možná bych Izayovi mohl něco takového koupit... Má to vůbec rád? To je pravda... nic o něm nevím, nemiluju ho, ale čekám s ním dítě. Er- vlastně děti. Jenomže když budu mít rodinu s ním, stejně budu sám. Představoval jsem si, že se ožením a založím rodinu s někým, koho miluju. Ani jsem nepomyslel na to, že by se mohlo stát něco takového. Popravdě... začínám si myslet, že si to devatenáctka plánoval.
Heh, už mu tak zase říkám... pomyslel jsem si a ušklíbl se.
No co, když to nebude mít rád, tak to sním já. Vešel jsem dovnitř a koupil koláč, který zbožňuju. Možná, že Izaya nemá rád sladké věci. Hm... měl bych se ho zeptat? No, pravda. Teď má úplně jiné chutě. Nejdřív zelenina, pak maso, nakonec nechce ani jedno... ah... není to s ním vůbec lehký.
Nakonec se rozhodnu ho koupit, a pokud to devatenáctka jíst nebude, tak to sním sám. Trochu se usměju a spěchám domů.
Slyším z našeho bytu křik, jakoby se Izaya s někým hádal. Neříkej mi, že... Kasuka...! Úplně jsem zapomněl, že v mém domě je Izaya! Rozrazil jsem dveře a uprostřed obýváku stál Izaya i můj mladší bratr. Oba byli vyditelně uražení- teda... Kasuka měl jen malinko svraštělé obočí, ale po těch letech vím, jak projevuje své emoce.
"Shizuo, kdo je tento nadutec?" ukázal na něj prstem.
"Říkáš mi, že jsem tlustej?!" křikl na něj Izaya.
"Máš o dvacet kilo víc, než já!" vrátil mu to Kasuka.
"A dost! Kasuko, určitě jsi sem nepřišel, aby ses hádal s Izayou! A ty," podíval jsem se na devatenáctku. "se nemáš rozčilovat! Takže si vezmi tohle a jdi do ložnice!" podal jsem mu tašku s koláčem. On ji uraženě vzal a zmizel za dveřmi.
"Cos mi chtěl?" zeptal jsem se Kasuky.
"Rodiče mi chtějí dát tu vilu u jezera, ale já další nechci, proto jsem se chtěl domluvit s tebou, jestli bys ji nechtěl," řekl bez citů. Už jsem se zmínil, že můj bratr je velmi úspěšný herec? "Samozřejmě ti k tomu dám i peníze," dodal.
"Co za to chceš?" Jistě, že něco chce, vždycky to tak bylo. Oko za oko, zub za zub, to bylo jeho heslo. Někdy mi prokázal laskavost, ale on po mně chtěl daleko horší věci - například něco ukrást. Celkem se hrozím toho, co bude chtít.
"Kdo je sakra ten chlap?" zamračil se.
"To chceš jenom tohle?" podivil jsem se. Nikdy nechtěl na oplátku jenom nějaké vysvětlení.
"Jo." skvělá příležitost.
"No... to je můj dočasný spolubydlící. Je trochu emocionálně v háji, takže... se chová jako ženská," mrknu na něj. Hlavně aby se nedozvěděl a těch dvou malých, co se mají narodit.
"To mi připomíná... Rodiče ti vzkazují, aby sis někoho už našel. Nemůžou se dočkat vnoučat," řekne s nezájmem.
Jo... to jsou celí oni...
"To jako chcou, abych se i oženil?!" vykřikl jsem.
Kasuka jenom přikývl. No... to je super. Mám se oženit, ale děcka mi má porodit někdo, koho sotva znám.
"Já ještě přítelkyni nemám a navíc jsem fakt mladej, takže je to na tobě," pronesl a s kabátem v ruce odcházel.
"Poč-" otočil jsem se za ním, ale dveře už byly zavřené. Tak já se mám oženit... Fakt díky. Ale co až zjistí, že budu mít děcka s chlapem?
Hlasitě si povzdechnu a posadím se na gauč. Musím si promnout spánky, abych přišel na nějaké řešení, které bude výhodné pro všechny.
Napadlo mě něco šíleného. To přece nemůžu! To nepřipadá v úvahu! Ale... Izaya by souhlasil, no ne? Ani jeden se nemilujeme... Hmpf...
Zvedl jsem se a otevřel dveře do ložnice.
"Izayo?" nakouknu dovnitř, než vejdu. Izaya je ke mně otočený zády, jí koláč a kouká uraženě do zdi.
"Nemluvíme s tebou," odsekl mi. Ten je tak umíněnej...
"To je logický, protože mluvit tu umíme jenom my dva, já a ty. Ti dva ještě ne," vyvrátím jeho slova a sednu si k němu. "Moji rodiče chtějí, abych se oženil, ale nevím, jak by reagovali na to, že budu mít s tebou děti..."
"O čem to..." konečně se ke mně otočil a já se mu tak mohl podívat do očí. Viděl jsem, že se zhrozil, jak jsem začal mluvit vážně.
"Odpověz, prosím, popravdě... Klidně ti dám čas, aby ses mohl rozhodnout..." polkl jsem a nadechl, než jsem z úst vypustil ta příšerná slova. "Nemiluju tě a ty mě taky ne, takže... Byl bych rád... kdyby jsi šel na potrat..."
Zastavil se mu dech. Já vím, že to, co jsem řekl bylo sobecký, ale nechci zůstat po zbytek života s nemilující osobou.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bang! | 9. února 2015 v 22:00 | Reagovat

Hmpf, tak na to zapomen, kámo :P To teda ne :D To ti asi půjdu osobně rozbít držku :3

2 Karin | 17. června 2017 v 21:35 | Reagovat

Ty blbečku nemám slov. O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama