Blog je neaktivní!

Nový blog zde.

Life is one big surprise 5

28. ledna 2015 v 13:01 | Merylyn |  Life is one big surprise
Hned v zápětí pátý díl :D


"Co to... co to říkáš...?! Vždyť... jsou tvoji! To kvůli mně se jich chceš zbavit?! To jsem ti tak zhnusil?!"
"Izayo, uklidni s-"
"Ne! Nejdřív si to dej v hlavě do pořádku, než něco řekneš! Jsi zrůda, Shizuo! Bezcitná bestie!" hodil po mně polštář a vyběhl z bytu.
"Stůj! Ublížíš si!" křičel jsem a běžel za ním.
"Tos taky chtěl, ne?!" zdálo se mi, že ještě zrychlil. Nebo jsem holt bez kondice.
"Snaž se to pochopit a zastav!" Bože, jen ať nespadne! Ano, vím, že se to protiví s tím, co jsem mu před chvílí řekl, ale nechci, aby si ublížil.
Po chvíli zastavil a snesl se na kolena. Opravdu jsem nevěděl, co říct. Vymýšlel jsem samé kraviny, dokud jsem neslyšel plačtivé vzlyky.
"Myslel jsem, že je nechceš," řekl jsem po chvíli. Jen jsem tam tak stál a díval se na jeho záda.
"Jsou moji, patří ke mně. Tomu se totiž, Shizuo, říká mateřský pud..." utřel si nudli zpod nosu. "Nemůžu se jich jen tak zbavit..."
"Takže... ty je chceš?" byl jsem totálně v šoku. Všechno to bylo kvůli mně, co...?
Klekl jsem si k němu a objal ho.
"Dobrá, tak si je necháme," pošeptal jsem a pak ucítil, jak mě jeho ruce objímají. Možná jsem se právě vzdal své lásky, manželství a možná i své rodiny. Nevěřím, že by naši přijali fakt, že jsem gay. Počkat, na co to myslím?! Já přece nejsem gay! To, že jsem se s devatenáctkou vyspal ze mě nedělá gaye!

Odvedl jsem ho domů, kde ještě chvíli trucoval.
"Jdu se osprchovat, měl jsem náročný den," oznámil jsem mu a už se vyslíkal. Když jsem měl dole triko, cítil jsem jeho pohled na mých neúplně vypracovaných břišácích.
"Nee... Shizu-chan..." začal a já na něj směřil svůj pohled. "Co ke mně cítíš...? Lásku, nenávist... Co?" zeptal se nejistě. Očima přelítával z mých očí na břicho a zase zpátky. Bylo pro něj těžké udržet oční kontakt.
"No... to se těžko popisuje..." odpověděl jsem a raději to hned zamluvil tím, že se musím osprchovat.
Pustil jsem na sebe hodně horkou vodu, abych se přivedl na jiné myšlenky, ale nepomohlo to. Zeptal se, protože mě miluje? Další absurdní věc. Měl bych se těch absurdních věcí zbavit, působí jenom potíže.
Lekl jsem se, když jsem kolem boků ucítil dotek.
"Shizu-chan..." pošeptal mi do zad Izaya. Jeho ruce objímaly můj trup, hlavu měl mezi mými lopatkami.
"Víš, že nemůžeme..." Ano, právě protože to věděl, to chtěl víc a víc.
"Prosím... nic se nestane..." zaškemral a rukou sjel na mé přirození. Proboha...
"I... Izayo..." vzdychl jsem a zavřel oči.
"V náladě?" zeptal se s posměškem. Otočil jsem se k němu čelem a za zápěstí jsem ho přitlačil na chladné kachličky.
"Neprovokuj..." řeknu podrážděně a hluboce ho políbím. Mám takový dojem... že bych měl najít kondom, co? Jen kdybych nějaký měl, heh. Ale co se může stát, když se udělám do něj? Otěhotnět už nemůže...
Pustím mu ruku, abych tu svou mohl dát na jeho tělo. Jel jsem hřebetem prstů po jeho tváři, přes krk, klíční kost, pak jsem nezapomněl zavadit o bradavku, což si vyžádalo Izayův sten do polibku, potom jsem ruku otočil a dlaní jsem přejel přes břicho až na jeho zedeček. Byl jako rozpálená kamna, to bude tou horkou vodou. Prsty jsem mu zajel mezi půlky až k jeho otvoru.
Další slastné zasténaní. Tentokrát se ode mě odtáhl a sklopil hlavu.
"Ne," za palec a ukazováček jsem mu ji zase zvedl. Pochopil jsem, proč ji sklopil - byl červený až za ušima a z očí mu plál chtíč. "Chci vidět tvou tvář," pošeptám a prstem do něj proniknu.
"Shi...zu-chan-" zavzdychal a zavřel oči. Nevím, jestli slastí nebo strachem, ale upřímně mi to bylo jedno, protože jsem začal obdivovat jeho krásu. Kapky vody, co mu stékaly z černých havraních vlasů na tvář a pak káply dál na jeho obnažené tělo, které sjely, jako horskou dráhu, až se dostaly na zem a do kanalizace. Byla to nádhera.
Jednou nohou mě objal kolem pasu, abych měl lepší přístup.
"Nnnnhhhghh..." zasténal mi do ucha a políbil mě na krk. "Už to nevydržím..." následně místo olízl. Ach, bože... ten ví, co mám rád, i když to spolu děláme teprve podruhé.
Trochu ho nadzvednu a pak do něj proniknu. Oba slastně zavzdycháme.
"Mů-můžeš..." pošeptal s hlavou na mém rameni.
"Jsi si jistý? Nechci ti ublížit," pořád jsem cítil, jak je kolem mě stažený.
"Říkám, že můžeš," řekl trochu naštvaně.
Začal jsem se v něm pohybovat, samozřejmě pomalu. Opravdu jsem mu nechtěl ublížit. Po chvilce se trochu uvolnil a pánví přirážel proti mně. Chtěl víc. Trochu jsem se od něj odáthl, abych se mu mohl podívat do tváře a políbit. Ruce mi obmotal kolem krku a jazykem se mi dobýval do úst. Byl tak dominantní a to se mi na něm líbilo. Ovšem nedokázal být dominantní natolik, abych já skončil pod ním.
Ticho v koupelně rušila jen puštěná voda a naše vzdychy a steny. Přiznávám, že jsem celkem zepomnětlivý, ale vím, že tohle bylo úžasnější, než před těma dvěma měsíci. Nevím, co způsobilo tu změnu.
Poslední přírazy a oba jsme vyvrcholili. Vystoupil jsem z něj a políbil ho.
"Miluju tě..." pošeptal jsem bez přemýšlení.
"Cože?" zeptal se překvapeně Izaya a zase zrudl. Neuvědomil jsem si, co jsem řekl. Vždyť ho nemiluju!
"Nic- nic jsem neřekl! Zapomeň na to!" řekl jsem s trochu rudými tvářemi a vylezl ze sprchy. Obmotal jsem si ručník kolem pasu a šel do ložnice. Co jsem to řekl? Teď si o mě bude myslet, že jsem citlivka... vždyť to ani nebyla pravda.
Oblékl jsem se a rozestlal postel.
"Izayo! Pojď spát!" zavolal jsem, ale nedostavilo se mi žádné odpovědi. "Izayo?" podíval jsem se směrem ke dveřím a doufal, že se v nich objeví. Ani nevím proč, ale dostal jsem strach. Vyběhl jsem z pokoje do koupelny. "Izayo!" vykřikl jsem vyděšeně a hleděl na už oblečeného Izayu.
"Čo?" podíval se na mě černovlásek a vyplivl pěnu do umyvadla. Ulevilo se mi, už jsem se bál, že se mu něco stalo, když se neozýval. "Taky by sis měl vyčistit zuby, Shizu-chan," podotkl a podal mi kartáček, který jsem přijmul. Dal jsem si na něj trochu pasty a začal si čistit své bílé tesáky. Podíval jsem se v zrcadle na Izayu. Dělal u toho takový kraviny, až jsem se musel zasmát. Nejdřív si špičkou kartáčku čistil jeden zub, zkontroloval ho a pak to samé udělal s druhým. Přitom byl skoro nalepený na zrcadlu, kdyby mu v tom nebránilo umyvadlo. Všiml si mého posměšku, tak se na mě přes zrcadlo podíval a zamračil se. Byl tak roztomilý. Možná, že to, co jsem řekl, byla pravda. Možná ho opravdu miluju, jenom si to nechci připustit.
Izaya vyplivl zbytek pěny, vypláchl si pusu a zazubil se na svůj odraz. Pak otevřel i pusu a vyplázl jazyk. Když se smířil s tím, že jsou jeho zuby bělejší než sníh a jazyk červenější než rajče, natáhl se do poličky pro láhev s názvem Listerine.
"To si nedávej, je to síla," upozorňuju ho, ale on mi věnuje jen nepříčetný pohled a trochu si do pusy naleje. "Hlavně to nepolikej, je v tom alkohol."
Chvíli ji jen tak přehazuje ze strany na stranu, pak ale přestane a následně se chytne za pusu.
"Já tě varoval," řekl jsem s posměškem.
Ihned ji vyplivl a začal si několikrát vyplachovat pusu.
"Co to sakra je?!" zakašlal trochu.
"Listerine," zasměju se a vypláchnu si pusu. Schovám kartáček i láhev se zelenou vodou na svá místa a i s Izayou si jdeme lehnout.
"Dobrou," řekl jsem a zavřel oči. Zase jsem je otevřel, když jsem ucítil Izayovy rty na těch mých.
"Dobrou, Shizu-chan," usmál se na mě a přitulil se k mé hrudi. Musel slyšet mé rychle tlukoucí srdce.
"Izayo?" zeptám se nejistě.
"Hm?"
Nejsem si jistý, jestli to mám opravdu říct, protože mé svědomí pořád říkalo ne.
"Miluju tě," políbím ho do vlasů a přitáhnu víc k sobě.
"Neříkej to..." obejme mě jednou rukou a přimáčkne se ke mně, snad abych mu v té tmě neviděl do tváře.
"Hm? Proč?"
"J-je to trapný," moje tělo ztlumilo jeho odpověď. Myslím, že jsem se do něj opravdu zamiloval. Ale co on? Miluje mě taky? Vím, že jo, ale s jeho povahou mi určitě své city nepřizná. No, budu se muset snažit...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anonymka z asku | 29. ledna 2015 v 7:41 | Reagovat

Omfg, jdhdbcbdn.. kyaaaaaa :3 ten konec je boží :3

2 ŠIŠI-CHAN | Web | 29. ledna 2015 v 11:13 | Reagovat

Ako by som nestratila z choroby nestratila hlas, kričala by som radosťou :D :D UŽASNÉ... Neviem čo na to mám ešte povedať :D :D

3 DeadQueen | 1. února 2015 v 18:49 | Reagovat

Do téhle povídky jsem se těď úplně zažrala... :3 Je neskutečně sladká! :3

4 Merylyn | Web | 1. února 2015 v 19:15 | Reagovat

[3]: A mě baví psát :D

5 Nekra | 14. listopadu 2015 v 9:30 | Reagovat

Tak tady jsem byl na začátku zklamanej, protože na vytvoření mateřskýho pudu během těhotenství nevěřím (ale jestli je to fantasy, tak je možný "všechno").
Takže mne to překvapilo, že Izaya na potrat nechtěl - očekával bych, že ho bude chtít už od začátku, akorát na něj nemá prachy.

Shizua se chová hrozně vyšinutě (jako když neví, co chce), jak obrací z jedný strany na druhou - nejdřív po Izaovi chtěl, aby o těch zárodkách ani nemluvil ošklivě, pak chce, aby šel na potrat, nemiluje ho, ale říká mu, že jo... no šílený. A ke konci tohohle dílu - tak nějak jsem čekal, že Izaya se urazí a odejde pryč (z bytu).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama