Nepodlehnout 2

16. ledna 2015 v 15:00 | Merylyn |  Nepodlehnout
PŘEDNASTAVENO

Zazvonilo a Naruto došel naštvaně do třídy. Nehodlal se ale učit, aby byl na poškoláctví připravený, a už vůbec nehodlal poslouchat svého adoptivního otce. Že má zaracha? No a co? Může si dělat, co chce a nemusí nikoho poslouchat. Takový měl pohled na svět.
Do třídy vešel Kakashi a hned za ním sexy, celý v černým, nový žák.
Naruto dělal, že se o něj nezajímal, ale ve skutečnosti ho to k němu přitahovalo. Každá holka si hned vzala do hlavy, že onen černovlásek bude její.
A Naruto ostatně taky. Tak hezký kluk přece musí někdy toužit po nezávazném sexu! A podle těch pohledů v kabinetu soudil, že ten druhý, který se s ním líbal před školou, byl pro něj jen hračka. Vlastně by mohl být stejný jako Naruto a vyspí se s každým, kdo se mu líbí.
"Tohle je Sasuke Uchiha, váš nový spolužák. Sasuke, vyber si místo," představil ho Kakashi.
Sasuke neváhal a sedl si vedle Naruta, který se trochu od něj poodsunul.
"Neboj, já nekoušu," zasmál se Sasuke.
"Abys věděl, já se tě nebojím, jen chci mít trochu osobního prostoru," odsekl Naruto, podepřel si hlavu a díval se z okna.
Sasuke se tiše naklonil k jeho uchu.
"Takhle se nic nenaučíš," pošeptal a Narutovi poskočilo srdce leknutím.
"Kdo říkal, že se chci učit?" pozvedl provokativně obočí. Sasuke se jen usmál. Líbil se mu Narutův přístup, zasloužil by si potrestat.
"Představ si svou budoucí práci; stojíš opřený o pouliční lampu a pokukuješ po kolemjdoucích, když tu náhle si tě všiml jeden starý, hnusný dědek, který si zaplatí celou noc s tebou a ty si budeš říkat: Proč jsem se neučil? Mohl jsem být jinde, s osobou, kterou miluju, ale místo toho jsem se raději stal kurvou," zašklebil se Sasuke a Naruta tím pomalu vytáčel. Ten ho nenápadně chytil za límec a podíval se Uchihovi zpříma do očí.
"Aby bylo jasno, já ze sebe děvku udělat nechtěl. A pokud se mi budeš srát do cesty, věř, že ti na této škole pomůžu srazit reputaci," zavrčel Naruto a stáhl mu límec ještě víc.
Sasuke pohledem naznačoval, že by se nejraději vrhl na jeho rty. Hned, jak si Naruto všiml, že se mu Uchiha díval na měkké, hebké polštářky pod nosem, se mu Sasuke provokativně podíval do očí.
"Seš si jistej, že mě nechceš?" zeptal se Sasuke rovnou.
Naruto to už nevydržel a začali se prát.
"Sasuke! Naruto! Přestaňte!" křikl na ně Kakashi a pár kluků je drželo od sebe.
"Pusťte mě na něj!" křičel Naruto a snažil se dostat z jejich sevření.
Sasuke byl v klidu, jen si utřel krev z roztrženého rtu a posmevačně se na blonďáka podíval. Nemuseli ho ani držet.
"Sasuke, Naruto, oba jste dnes po škole," pokáral je Kakashi a Sasukeho posadil na druhý konec třídy. Tím Naruto v lavici zase osaměl.

Hodiny běželi jak pominuté a zvonilo na konec poslední hodinu.
"Uzumaki a Uchiha tu zůstávají," oznámil jim a podal každému dva papíry.
Sasuke si to vzal a posadil se v klidu na své místo. Naruto měl jenom samé připomínky.
"Stařec jeden, hnusnej," zabrblal pod vousy, které ještě ani neměl a zadíval se do papírů. Matika zaplňovala celou jednu stránku. Nic, čemu by Naruto rozuměl, takže obrátil list, kde byla z první poloviny biola a pod ní chemie. Áha, takže se vykašlal na první papír a začal zkoumat druhý. Tam, na rozdíl od prvního, byly jen otázky, proč se tak choval, jestli to udělá znovu apod.
"Chceš pomoct?" řekl Sasuke až nebezpečně blízko Narutova ucha.
"Co?! Od tebe? Nikdy! Raději bych se vyspal s vlastním bratrem, kdybych ho měl, než abych si nechal radit od tebe!" odbyl ho Naruto a zase se trochu poodsunul.
Sasuke pozvedl překvapeně obočí.
"Ty bys chtěl vědět, jaké to je, spát s vlastním bratrem?" zeptal se a na jeho obličeji hrál pobavený úsměv.
"Ne," odsekl Naruto.
"Hmm... je to jako když uděláš nějaký průser - sranda a nakonec děláš, že se nic nestalo. Ale pak to uděláš znovu. A nejlepší na to je, že o tom nikdy nemluvíš, nemáš pochybnosti a neptáš se, proč jsi to udělal. Chápeš to? Jsme bratři, takže si to spolu rozdáváme, kdy jen chceme. Bez citů, bez sladkých řečiček," pošeptal něžně Narutovi do ucha a schválně se o něj otřel svými rty.
Blonďák nečekal a zase ho chytil pod límcem. Tentokrát tam nebyl nikdo, kdo by je zastavil.
"Ty jeden šmejde," procedil Naruto přes zuby. Sasuke mu ruku odstrčil a pohodlně se na židli usadil.
"Pomůžu ti s tím, ať můžeš co nejrychleji domů," usmál se Uchiha. Naruta překvapila změna jeho chování. Nejdřív ho jenom provokoval a teď je tak... milý. "Nebo bys tu raději tvrdnul do večera?" pozvedl obočí.
Naruto si povzdechl a nechal si vysvětlit všechno, čemu nerozuměl (celej papír).

Po dvou a půl hodinách přišel do třídy Kakashi. Na stole ležely všechny čtyři papíry. Vzal je do ruky a pročetl si je. Nemohl uvěřit tomu, co viděl. Naruto měl všechno správně! Potom se podíval na dotazník. Na otázku: Proč jsi to udělal? nebylo odpovězeno.
Kakashi se musel usmát. Zdá se, že Sasuke plní, co slíbil.

V příštím díle:
"Takovým, jako jsi ty, nedávám," zašklebil se Naru a potáhl z cigarety.
"Itachi, teď ne," odbyl ho Sasuke a nemohl uvěřit, že ta údajná děvka, je Naruto.
"Jo. Hele, víš, že je to nezávazný, že jo?" zeptal se pro jistotu Naru.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Divine Cat | E-mail | Web | 20. ledna 2015 v 23:09 | Reagovat

To bylo skvělý! Další dílek prosím :-D .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama