Co jsi to provedl...?

14. července 2015 v 1:57 | Mei-Mei |  Naruto
Zaprvé, toho názvu si nevšímejte, nic lepšího mě nenapadlo x'D. Zadruhé, povídka je depresivní. Zatřetí, jsem hodně unavená, psala jsem tuhle povídku dvě hodiny... xD

Pár: Sasuke x Naruto
Čeká vás: silné emoce, lehký vztah
Typ: Jednorázovka


Stál jsem v pokoji svého nejlepšího přítele a nestačil se divit. Jak mohl? Proč tohle dělá? Jaký má, kurva, důvod?! Já si na pár dní odejdu na misi a on...! Nemohl jsem popsat, jaké pocity mne ovládly. Strach... zklamání... smutek... zlost... Opravdu je tak hloupý, aby to dělal? Aby na to vůbec jen pomyslel?
Všiml jsem si toho už před pár týdny, ale neměl jsem proč se tím zaobírat, tenkrát bylo všechno ještě v pohodě. Pak se to ale začínalo vymykat z rukou...

"Sasukeee! Máme tři dny volna!" zavolal blonďatý chlapec a svou ruku mu přehodil přes ramena.
Uchiha protočil očima a ruku mu strhl. "Já to, sakra, vím," řekl chladně a šel dál svou cestou. Stáli u brány, kde se ostatní členové týmu rozdělili. Měli za sebou týdenní misi, která spočívala v tom, že museli odnést jeden důležitý svitek do skryté písečné vesnice přímo Kazekagemu. Narutovi se tam vůbec nechtělo, byla to dost dlouhá cesta, ale myšlenka na setkání s Gaarou ho hned nabudila a on si zase pobrukoval.
Do doby, než se Sasuke vrátil do Konohy, byl právě Kazekage jeho nejlepším přítelem. Problém byl v tom, že Naruto nesměl nikam sám a navíc tak daleko, a Gaara, jakožto Kazekage, musel zůstat ve vesnici, proto se viděli, jen když měl Naruto misi jít do písečné.
Naruto se usmál nad Sasukeho chováním, které si tři dlouhé roky pamatoval. Byl rád, že i přes všechno, co musel přetrpět u Orochimara, se nijak nezměnil. Snad jen tím, že byl ještě silnější. ...a trochu víc egoistický.
"Nee, nee! Sasuke! Šel bys se mnou na rande?" zeptal se rozzářeně blonďák a stoupl si před Sasukeho, aby se ujistil, že dostane odpověď. Nechodili spolu a to bylo právě to zvláštní. Jakmile se Sasuke vrátil do vesnice, byl příliš chladný, až se Naruto bál, že Sasukemu bude jedno, jestli někdo z jeho týmu umře. Proto s ním trávil co nejvíce času. Chtěl ho vidět zase se usmívat, chtěl, aby si uvědomil, že už si nemusí hrát na ledovec.
Sasukemu to nepřišlo otravné, rád byl s ním, aniž by k němu cokoliv cítil. Kamarádství, přátelství... nic... stal se z něj kus zamrznutého kamene. Ale cosi se v něm začalo lámat na kousíčky. Nepřiznal si to. Ne, že by nechtěl, ale on nevěděl, že Naruta miluje. Už dlouho nevěděl, co je láska, neznal tento pocit.
A teď tu před ním stojí. Ví, že čeká na odpověď. "Je mi to jedno," řekl arogantně.
Naruta jeho slova zamrzela. Kdyby alespoň řekl ne, bylo by to stokrát lepší, než tahle odpověď. Chtěl zpátky svého Sasukeho, toho, kterého tolik miloval a navždy milovat bude. Narutovi chyběly nadávky na jeho osobu, modřiny, které měl ať už kvůli tvrdému tréninku, nebo bitky se Sasukem. Sasuke mu chyběl. Teď se chová, jako kdyby se ho nic netýkalo. Nedává najevo žádnou emoci, kromě svého kamenného výrazu.
"Zajdeme si na ramen!" pronesl šťastně blonďák a radostí párkrát poskočil.
"Usuratonkachi..." uslyšel těsně za sebou. Byl překvapen natolik, až špatně dopadl a poranil si nohu. "Au," zasténal a chytil se za bolavý kotník.
"Jsi v poho?" zeptal se Sasuke beze známky zájmu a dřepl si k němu.
"Jenom to bolí, to přejde," usmál se přesvědčivě blonďák a pokusil se postavit. Kdyby ho Sasuke celou dobu nedržel, spadl by znovu na zem.
"Přejde, ale ne hned, hlupáku." Naruto nevěřil svým uším. Opravdu mu teď nadal do hlupáků? "Co je?" podivil se Sasuke nad Narutovým šťastným výrazem. Vypadal, jako by jel v drogách.
"Ale nic," usmál se Naruto ještě víc. Měl radost, že se Sasuke vracel k normálu.
"Žádný ramen, alespoň ne někde venku. Musíš domů a zchladit si to," řekl Sasuke chytře. Naruto chtěl opáčit nějakou trpkou větou jako, že by na to sám nepřišel, ale raději mlčel.
Sasuke si před něj zády klekl. "Naskoč," pobídl ho.
"Ty mě poneseš?" Naruto sepjal ruce a v očích se mu objevily hvězdičky. Nečekal na odpověď, stejně by dostal jen nepříjemnou poznámku, a ruce obmotal Sasukemu kolem krku a nohy kolem pasu. "Uwaah!" vydal ze sebe, když se Sasuke zvedl. Trochu se bál, že se převrátí dozadu, ale jakmile viděl, že má Sasuke všechno pod kontrolou, víc se natiskl na jeho tělo.
I Uchiha si užíval Uzumakiho blízkosti. Ale píchlo ho u srdce, když si vzpomněl, jak ho při stejné situaci nesl bratr, který je už mrtvý.
Donesl Naruta až do jeho pokoje, kde ho položil na postel a sám si vyčerpaně lehl na zem. Šel sotva tři minuty, Naruto nebyl těžký, tak proč se cítí tak unaveně? Odpověď znal jen on, nikdo jiný.
"Děkuju, Sasuke," zazubil se blonďák a sundal si botu z bolavé nohy. Měl ji nehezky nateklou.
"Počkej," řekl Sasuke, zvedl se a odešel. Po chvíli se vrátil i mokrým kapesníkem, který zavázal kolem blonďákova kotníku. Dělal to jemně, aby mu neublížil. I Naruto si všiml té opatrnosti, musel se tomu usmát.
"Sasuke," oslovil ho. Uchiha k němu zvedl svá černá kukadla, když dokončil ošetřování kotníku. Dívali se do očí a hledali tolik odpovědí...
Proč jsi mě opustil, Sasuke?
Jak mě můžeš pořád milovat, Naruto?
Bylo jich mnoho, ale ani jeden z nich se nezeptal, nic neřekl. Jen si vyměňovali pohledy.
Naruto se pomalu sklonil k Sasukemu, přičemž sledoval jeho reakci. Až Sasukemu dojde, co chci udělat, zmlátí mě, pomyslel si Naruto, ale vlastně, bylo to jeho přání. Chtěl, aby ho Sasuke pak zmlátil, dokázalo hy to, že to je pořád ten starý Sasuke.
Pootevřel rty a polechtal jimi ty Sasukeho. Nic, žádný protest, prostě nic. Uchiha měl zavřené oči. Zase tím říkal, že mu je jedno, co s ním Naruto bude dělat.
Když Naruto zjistil, že mu nic nebrání, vsál Sasukeho spodní ret a trochu ho i potrápil zubama. Ani poté Sasuke nic neřekl, Naruto se tedy rozhodl přitvrdit. Položil mu ruku na tvář a do polibku se vložil úplně, ale netrvalo dlouho a zase zkontroloval Uchihovu reakci. Sasuke měl stále zavřené oči a rty pootevřené. "Sasuke?" Když mu názor Sasuke neprojeví sám, bude se ho muset Naruto zeptat. Ale než stačil cokoliv dalšího říct, Sasuke se zhroutil na zem. "Sasuke?!" vyděsil se Naruto a klekl si k Uchihovi v bezvědomí. Vzal ho do náruče a párkrát propleskl. "Sasuke, co je ti? No ták, prober se!" začínal se o něj vážně bát.

To bylo poprvé, co zkolaboval. Teď leží na posteli ve svém pokoji a spí, protože se to stalo znovu.
Přešel jsem k jeho posteli a opatrně, aby ho nevzbudil, si na ni sedl. Pohled na černovláska byl příšerný, hrnuly se mi do očí slzy, ale nedovolil jsem jim, aby stekly.
"Jak jsi tohle mohl dopustit?" pošeptal jsem a chytl mu ruku.

O pár dní později.
"Tak?" zeptal se nedočkavě Naruto.
"Jsem jen vyčerpaný, nic víc," zalhal Sasuke, když vyšel z ordinace.
"Sasuke, každý den zkolabuješ minimálně jednou, nemáš kruhy pod očima a netrénuješ tak moc. Nevím, nezdá se mi, že to je vyčerpáním," pronesl Naruto svou myšlenku a měl pravdu. Tohle řekla Sasukemu i doktorka, která měla tušení, že Sasuke hazarduje se svým životem.
"Naruto," řekl Sasuke trochu trpce, ale hned tón hlasů zase změnil, "nechtěl bys se mnou na rande?" usmál se na něj.
Naruta nepřekvapila náhlá změna jeho chování. Tušil, že se Sasuke snaží něco skrýt, ale raději se neptal a přikývl.

Naruto si celý šťastný, že Sasuke bude platit, objednal tři misky ramenu. "Itadakimasu!" Zavolal a rozdělil hůlky od sebe. Ale pak mu došlo, že Sasuke nic nemá, jen pozoruje blonďáka, jak se pouští do své pochoutky. "Ty nebudeš?"
"Dobře víš, že ramen nemám rád, je v něm tolik nezdravých věcí. A navíc, není mi nejlíp, doktorka říkala, že bych měl držet menší dietu," zase zalhal, ale nedal na sobě nic znát. Jen se zamilovaně díval na spokojeného blonďáka.
"Sasuke, dieta je špatná. Musíš jíst, jinak tvé tělo nebude dostávat dostatek živin a-" málem mu vypadly hůlky z ruky, když si něco uvědomil.
"Já vím, já vím, ale tohle je myšleno jinak. Jakože bych si měl dávat pozor na to, co jím, aby mi nebylo ještě hůř-... Naruto?" Zamával mu ruku před obličejem. Naruto nevnímal, dával si dokupy jedna a jedna. "He-ej, Země volá Naruta."
"Sasuke..." hlesl blonďák a výraz ve tváři říkal, že ztratil dech. Bylo mu do pláče, ale ne natolik, aby plakal. Byl zděšený tím, co zjistil, nechtěl tomu věřit. "Proč to děláš?" Zeptal se ho a stiskl mu paži. "Řekni, jaký máš k tomu důvod?!" Zakřičel, až se za nimi otáčeli všichni lidé v okolí.
"Au, pusť mě! Co to do tebe vjelo?" nechápal Sasuke, to už ho ale Naruto táhl domů. Bylo mu jedno, že tam na něj čekala miska ramenu. Nechal tam dostatek peněz, aby to stačilo i na ty dvě předobjednané.
"Vysleč se..." řekl klidným hlasem, když se za nimi zavřely dveře.
"Co?!" Stále nechápal Uchiha.
"Povídám vysleč se!" řekl naštvaně Naruto a sám ho začal vyslíkat. Bylo mu jedno, že Sasuke křičí a brání, stejně neměl dost síly, aby blonďáka zastavil.
"Naruto, přestaň!"
Naruto mu roztrhl vrchní část oblečení a zatajil se mu dech. Vstal ze Sasukeho, na kterém dosud seděl a z výšky si prohlížel jeho až příliš hubené tělo. Udělal pár kroků dozadu, pak se otočil a odešel, opravdu nevěděl, co měl v takovou chvíli dělat.
"Naruto!" snažil se ho Sasuke zastavit, ale marně, Naruto pospíchal pryč. Proto nikdy nenosil úplé oblečení? Proto byl párkrát v nemocnici? Proto kolaboval?!

"Jak to myslíš?" zamračil se černovlásek odpoledne téhož dne.
"Tak jak jsem řekl. Poprosil jsem baa-chan, aby mi přidělila nějakou dlouhodobou misi a tebe s misemi neobtěžovala. Musím hodně přemýšlet," sklopil hlavu. Byl naštvaný, ale zároveň smutný. Nevěděl, jestli má Sasukeho vyhodit z bytu, ať si žije na ulici, nebo ho obejmout a říct, že všechno bude v pořádku. Měl chuť zvolit první možnost, ale pak by ho mrzelo, že to udělal. Musel si promyslet, co dál, proto ho nechtěl pár dní vidět. "Až se vrátím, chci, aby ses tohohle těla zbavil a vrátil se do normálu. Jinak přísahám, že si budeš muset najít jiné bydlení," pohrozil mu a odešel na misi.

"Vstávat," zatřásl jsem jeho ramenem a snažil se, aby to vyznělo co nejchladněji.
Otevřel jedno oko, pak druhé. "Naruto? Už jsi zpátky?" zeptal se rozespale a chtěl mi dát pusu, ale já jsem vstal. Stále jsem ho držel za ruku, takže byl nucený taky vstát.
"Po-počkej, kam mě to vedeš?" Nechápal. Zastavil jsem v kuchyni, kde jsem začal vařit a Sasukeho přinutil se zapojit.

"Naruto, já už nemůžu," postěžoval si.
"To ti neberu! Ty mi neumřeš, slyšíš?! Jez!" přikázal jsem mu a stále přidržoval hůlky se špagetami před jeho pusou. Odvrátil uraženě hlavu na stranu. "Sasuke!" napomenul jsem ho. Když to nešlo po dobrém, půjde to po zlém. Snědl sotva pár špaget a tvrdí, že už nemůže?! Tak to ne, hochu!
Sasuke nakonec poslechl a dokonce snědl celý talíř. A tvářil se u toho, jak kdyby ho někdo mučil! Vždyť to bylo dobré! Sice jsem moc vařit neuměl, ale za tohle bych si dal vyznamenání.
Položil jsem hůlky na talíř a Sasukeho objal. "Tohle už nedělej, prosím!" žádal jsem ho a rozbrečel se.
Už nechci vědět, proč to dělal, po měsíci se mu konečně začala vracet postava. Bylo to za námi a já se k tomu už nechtěl víckrát vracet. Se Sasukem jsem byl pořád, takže jsem měl jistotu, že něco snědl.
Do třech měsících jsem si byl zcela přesvědčen natolik, že s ním nemusím trávit každou sekundu našich životů. Ale založil jsem pravidlo, že mi po každém jídle dokáže, že všechno snědl. A fungovalo to. Sasuke už měl svou sexy postavu zpátky, stejně tak své zdraví.
To, co jsem před pár měsíci viděl, nebyl Sasuke, ale jen hromádka kostí a kůže.
Dál se Sasukem bydlím v mém bytě a myslím, že se náš vztah posunul o velký krok dopředu... mno, já si to nemyslím, já to vím, když tu teď stojíme a říkáme si své ano.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ivana-chan | 14. července 2015 v 8:54 | Reagovat

to bola prijenma zmena stale je to iba ze sa nieco deje s narutom aj ked by sa to dalo napisat viac do hlbky ale koniec koncou je to jednorazovka no nie...

2 Miu | 14. července 2015 v 10:35 | Reagovat

Yaaaaaaaaaaaaaaay!!!! *hlboko rozdýchava* To bolo neskutočne krásne! Nádherné, celý čas som bola v napätí, až som si takmer hrýzla nechty! Pre mňa určite najkrajšia jednorázovka za poslednú dobu :D Neverím, že si to písala dve hodiny, mne by to trvalo dva dni x'D vlastne by som to ani tak napísať nevedela (a žiadna vařečka xDDD) Naozaj, neviem ako to mám vyjadriť, ale neskutočne sa mi to páči :333

3 Mei-Mei | 14. července 2015 v 11:34 | Reagovat

[1]: Původně tam měl být ještě jeden odstaveček, ale Blog.cz mi to nevzal. prý je tam víc, jak 40 000 znaků, což není pravda =.=
[2]: Yeeeey, to potěší ^^ Psala jsem to zhruba od třičtvrtě na dvanáct až do půl druhé, pak jsem ho hned zveřejnila. Prostě mě chytla můza a poprvé jsem na své dílo opravdu pyšná :D ˇ^ˇ A ty bys to určitě napsal, neboj se... a máš pravdu, tu vařečku si na tebe v tu sobotu přivezu xDDD

4 Verr-chan | 14. července 2015 v 23:20 | Reagovat

oh my Jashin!! dnes jsem si poprvé přečetla všechny Naruto povídky (narazila jsem na tento blog až teď) a všechny jsou úplně mega, super, kawaii, úchylně-nádherně DOKONALÉ! nevím jak vyjádřit všechny své pocity, ale je to všechno úplně skvělý ^o^ kláním se za tak velké umění něco tak nádherného napsat. zkoušela jsem taky něco psát, ale těmto povídkám nesahám ani po kotníky! ^~^ arigatou gozaimasu za tak nádherná díla!!! ^/_\^ <3

5 Mei-Mei | E-mail | 14. července 2015 v 23:43 | Reagovat

[4]: Oh, děkujeme, taková pochvala ^^ Opravdu si toho vážíme ^^ :) Pokud ti to nebude vadit, pošli nám nějakou svou jednorázovku ^^ Pjosím ^^

6 Adís | E-mail | Web | 15. července 2015 v 0:22 | Reagovat

Moc děkuji, že přijímáte >w< :3 ^^
Asi Utu z Tokyo Ghoul :3 ^^
Děkuji a taky se těším:3

7 Verr-chan | 15. července 2015 v 15:00 | Reagovat

[5]: Hai!!^w^ jsem neskutečně ráda, že někoho mé pobídky zajímají <3 jen se omlouvám, že to nebude hned, protože nevím kdy se dostanu na notebook (píši to přes mobil). a tak se chci tedy rovnou zeptat: mám to poslat přes mail? ^/_\^

8 Mei-Mei | 15. července 2015 v 15:31 | Reagovat

[7]: Ano ^^

9 Ak | Web | 18. července 2015 v 23:48 | Reagovat

Bylo smutný jak špatně na tom Sasu byl,ale zároveň se není čemu divit po tom čím si prošel...
Ale ten konec je takej zlatej <3 no....chtělo by to pokračování,nemyslíš? :-D

10 Karin | 20. června 2017 v 15:27 | Reagovat

ještě že jej z toho Naruto dostal. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama