Blog je neaktivní!

Nový blog zde.

Děkuji, že jsi nezemřel

22. července 2015 v 11:17 | Mei-Mei (autorem povídky je Verr-chan) |  Naruto
Yaaay! požádala jsem o povídku od fanynky našeho blogu a tady je! Určitě sem hoďte komentář, autorku to určitě potěší! ^^ Yeeey, jsem moc ráda, že jsi nám ji poslala (alespoň mám co přidat na blog x'D). JInak, pokud by se chtěl ještě někdo pochlubit, email znáte, nezapomeňte přezdívku a hlavně název povídky ^^

Pár: Sasuke x Naruto
Čeká vás: Shounen-ai, emoce
Typ: Jednorázovka

Děkuji, že jsi nezemřel - Verr-chan


Teenageři z Konohy se domluvili, že by bylo fajn si třeba někde zakempovat. Bohužel se to rozneslo po okolí, a tak dospělí - hlavně Gai s jeho kecy o síle mládí - se vydali s nimi.
Byl západ slunce, všichni seděli u vody, povídali si a dospělí (hlavně tajně!) popíjeli saké. Když v tu najednou přiběhla za Narutem Hinata. "Naruto! Tam za rákosím..!" skoro začala plakat. Avšak Naruto nechápal. " Co tam je? No tak, Hinato!" "S-Sa-Sasuke…" sotva jí bylo rozumět. Věděla, že Naruto má pro něj slabost, a tak šla rovnou za ním. "Do prdele!" zaklel Naruto sám pro sebe a hned se vydal tím směrem, který mu Hinata ukázala.
Našel tam ve vodě ležícího Sasukeho, který měl zaklíněnou nohu mezi kameny. Proč mu nepomohla? Pomyslel si. "Sasuke!!" zakřičel na něj, aby zjistil, zda je ještě při vědomí. "Usuratonkachi..." pronesl téměř neslyšně. Naruto ihned k němu běžel a klekl si k němu. "Pro Boha, jak se ti to stalo?" žádná odpověď. Sáhl mu na čelo, aby zjistil jeho teplotu. Trochu se zrudnul, když si uvědomil, že mu hřbetem ruky přejel přes tvář. "Určitě jsi podchlazený. Ta voda je hrozně ledová. Jak dlouho už tady takhle jseš?" Sasuke se pořádně nadechl a nakonec se zmohl jen na prosté "D-dlouho…" ale ještě mu zbyla síla na malý úsměv. "Sasuke, tohle mi nedělej..!" "C-co?" nechápal. "To, že se snažíš za každou cenu tvářit, že je všechno v pohodě, ale přitom není. Vždyť skoro umíráš!!" Narutovi steklo pár slz po tváři. Bylo mu jedno, že to Sasuke uvidí. Teď mu šlo hlavně o to, aby mu nezemřel přímo před očima.
Jak už to v anime světě bývá, Narutovi se nějak podařilo dostat Sasukeho pryč. "Sasuke..? Sasuke!" křičel na něj Naruto. Nic. Žádná odezva. Rychle přiložil své ucho k jeho hrudi. Slyšel, že jeho srdce stále bije. Trochu pomaleji než by normálně mělo, ale bilo. Hned z něho stáhnul všechno oblečení - až na spodní prádlo. Na chvíli se pozastavil. Sledoval to božské stvoření. Byl tak hrozně sexy! Přestaň myslet na takový věci, ty blbečku! Okřikl se v duchu a začal se svlékat, aby mohl dát Sasukemu své oblečení, které ho mělo aspoň trochu zahřát. Pak si ho přitiskl k sobě a začal šeptat, jak moc si přeje, aby žil. "Sasuke… prosím…" téměř ho opouštěla všechna naděje. Začal brečet. Slzy dopadaly přímo Sasukemu na tvář. "Baka… Kluci… přece… nebrečí…" řekl Sasuke polohlasem. Naruto si nebyl jistý, zda se mu to jen nezdálo. Ale když pohlédl na usmívajícího se Sasukeho, věděl, že to byla skutečnost. Přitáhl si ho k sobě ještě více. Měl strašnou radost z toho, že žije.
Sasuke už pomalu začínal nabírat vědomí. "Chceš už odnést k ostatním, aby se o tebe postarali?" optal se Naruto. "Ještě ne. Chci být s tebou. Vím, že pak už se u mě bude motat jen Sakura s Ino." zasmáli se oba dva. "Jo, asi máš pravdu." dodal Naruto. "Počkej...! Se mnou??" zarazil se. "Co je na tom divnýho?" "Eeeh… nic." zamumlal a při tom se roztomile začervenal. Měl štěstí, že byla tma a tak to nebylo vidět.
Bohužel se už chýlil čas, aby se vrátili. Naruto vzal Sasukeho na záda. "Můžeme vyrazit?" zvolal Naruto. "Dokázal bych jít sám, Usuratonkachi!" procedil mezi zuby Sasuke. "Ach jo… Jsi nepoučitelnej. Pochop, že si nemusíš pořád hrát na tvrďáka. Takže zpátky k mé otázce: Můžeme vyrazit?" "Hmm…" brouknul uraženě jako odpověď.
"Hele Naruto, nevadí ti, že jdeš jen v trenkách?" napadlo Sasukeho po chvíli. "No jo vlastně… Co bych pro tebe neudělal, Uchiho!" přičemž na slovo Uchiha dal dost velký důraz. Sasuke se jen usmál a opřel si hlavu o Narutovo rameno.
"Pane Bože! Sasuke-kun, co se ti stalo?" zvolala jako první Sakura. "Naruto, ty prase, proč jsi jen v trenkách?!" dodala. "Ale Sakuro-chan…" snažil se to Naruto vysvětlit, jenže už stihl od ní schytat facku. Opatrně položil Sasukeho na zem a odkráčel k ohništi, kde zůstala už jenom Hinata. "N-Naruto-kun, není ti zima? Počkej, půjčím ti svou mikinu." "Arigatō Hinato…" mikinu si natáhl jen přes ramena, protože by mu byla jinak malá. "Řekneš mi, co se všechno stalo?" zeptala se. "Jistě." Odvětil Naruto a začal s vypravováním…
Mezi ním a Hinatou to bylo nějak takhle: Je to asi dva roky zpátky, co se Hinata svěřila Narutovi, že ho miluje. On ji měl velice rád, ale bohužel miloval někoho jiného. Ano, Sasukeho… Protože si navzájem hodně důvěřovali, tak složili slib, že si to nechají jen pro sebe. Zůstali nadále přáteli. Samozřejmě, že Hinata má stále Naruta ráda více než jako kamaráda, ale dokázala se s tím nějak smířit.
"Ty jo… Doufám, že bude v pořádku." Vyhrkla ze sebe Hinata po tom, co Naruto skončil. "Jo, to já taky. Vážně jsem se bál, že mi tam umře. Nedokážu si představit, co bych dělal a -" zarazil se. "Hinato, hrozně se omlouvám!" uvědomil si totiž, jak asi hrozný musí být poslouchat takový věci od milované osoby. "Ne, to je v pořádku Naruto-kun." snažila se ho ujistit a usmála se. "Ale podívej, jak jsou tu všichni senseiové k ničemu. Ani si nevšimli, že se něco stalo." chtěl odlehčit situaci. A taky se mu to povedlo. Oba dva se tam začali smát jak malí.
"Děkuju a dobrou noc." Rozloučil se Naruto, když vracel Hinatě mikinu a přitom ji líbnul na tvář. "Dobrou noc Naruto-kun" řekla, ale to už byl moc daleko na to, aby ji zaslechl.
Ještě předtím, než Naruto usnul, přemýšlel nad celou dnešní situací se Sasukem. A napadlo ho, že dnes vlastně poprvé v životě viděl, jak byl Sasuke tak hrozně zranitelný. Jindy se tvářil namyšleně, že ho nic neskolí ani nepřekvapí, ale dnes? Úplný opak. Najednou v tu chvíli chtěl s ním být. Ale věděl, že to nejde, protože si musí oba dva pořádně po dnešku odpočinout. Hlavně Sasuke. A tak tedy usnul.
"Usuratonkachi…" zašeptal Sasuke ze spaní brzo nad ránem. Najednou se rychle posadil, jako kdyby dostal ránu od elektrického napětí a začal zrychleně dýchat. "Sasuke-kun!" zapištěli Sakura s Ino naráz. Celou noc nezahmouřili oči, protože ho hlídaly, kdyby se něco stalo. "Sasuke-kun, co se děje?" začala Sakura. "Naruto…" to byla jediná odpověď. "Cože?!" "Říkal jsem, aby, jste mi přivedly Naruta." Obě dvě na sebe chvíli koukaly, jestli se jim to náhodou jen nezdálo. "Dobře." zavelila opět Sakura. "Ino, běž pro Naruta a já tady zůstanu se Sasukem-kun, kdyby se náhodou něco stalo." "Ale proč já?! Jdi pro něj ty!" nesouhlasila Ino. "Protože jsem to prostě řekla. Tak běž!" "Nejdu!" a tak se začaly zase hádat. Sasuke to ale nevydržel a zařval: "Běžte tam obě dvě! Dokážu se o sebe postarat sám!" svou zuřivost potvrdil tím, že na ně hodil pohled svým - v tu chvíli děsivým - sharinganem. "D-dobře Sasuke-kun…"
"Naruto, vstávej!" "Ještě nechci…" zamumlal do polštáře. "Sasuke-kun si přeje, abys za ním přišel, tak pohni!" začali na něj ty dvě hysterky ječet. "Říkám, že chci ješ- COŽE?! SASUKE?!?! Co se mu stalo?!!" začal jančit. "Nevíme. Jen tak se probudil a začal říkat, že chce, abys přišel." Vysvětlovala Ino. "Tak dělej sakra už!" dodala dost naštvaná Sakura. "Jo, vždyť už jdu…"
"Vy dvě se už můžete vrátit zpátky k sobě a jít spát. Dokážu se o sebe postarat a taky tu se holky vrátili s Narutem. "Jak si přeješ Sasuke-kun…" přitakala Ino se zklamáním v hlase. "Naruto, jestli Sasukemu-kun něco provedeš, tak si mě nepřej!" musela mít opět poslední slovo Sakura. Pak už konečně obě dvě odešly pryč. "Ať si nepřeje ona mě, jestli ti něco udělá…" zavrčel Sasuke. Naruto na to jen zareagoval nejistým zasmáním se. "Umm… Tak proč jsem měl přijít?" zeptal se ještě rozespalým hlasem. "No… Víš, zdál se mi o tobě sen…" začal. Naruto který ještě moc nechápal, si alespoň přisedl k němu na zem. Sasuke mu nabídl kus své deky, poněvadž na podzim není ve stanu a ještě k tomu na zemi zrovna nejtepleji. On ale odmítl. "Budeš nastydlej," nesouhlasil Sasuke. "To nevadí. Chtěl jsi mi něco říct o tom snu. Tak mluv." "Jo… Zdálo se mi… Prostě že na mém místě jsi byl ty. Ale já tě nedokázal zachránit. Zemřel jsi, a… Naruto? Ty brečíš?" zíral udiveně, ale zároveň docela ztrápeně. "N… *vzlyk* ne…" snažil se svůj pláč nějak zakrýt, ale neúspěšně. "Naruto, podívej se na mě." On tak ale neučinil. Díval se radši stále do země. Sasuke mu vzal obličej do dlaní, čímž ho donutil se na něj podívat. Palcem mu setřel slzy. Chvíli sledoval tu andělskou tvář a pak se vpil do jeho rtů. Narutovi náhle opět vytryskly slzy, až začaly dopadat na zem. Sasuke se od něho odtáhl a spatřil, jak hledí někam daleko za něj. Tohle jsi přece vždycky chtěl, tak co to tady vyvádíš? opakoval si Naruto stále v duchu. Pak se ale neudržel a přímo na Sasukeho vyjel: "Sasuke *vzlyk* ty kreténe! Nechápeš, že já tě MILUJU?!" hned jakmile to dořekl, tak se schoulil do klubíčka a začal nahlas brečet. Po chvíli už ani nedokázal vydávat žádné zvuky. Jen měl zaťaté zuby a pěsti. Sasuke po chvíli vesele pronesl, jako kdyby se nic nestalo: "Vždyť já tebe taky, hlupáčku." Ovšem mu bylo líto Naruta, tak si ho přivinul k sobě. Prostě ho chtěl nechat, ať se z toho vybrečí.
"Ale já to myslím vážně!" začal si z ničeho nic stěžovat Naruto. "A já snad ne?" položil Sasuke spíše řečnickou otázku a zároveň mu dal pusu do vlasů. To ho dost zarazilo. Konečně k němu za celou dobu vzhlédl, a když neviděl na jeho výrazu ani tu nejmenší známku humoru, sebral co nejvíce odvahy kterou měl a spojil jejich rty v dlouhé políbení. Sasukeho rty byly tak úžasné, že by si s nimi dokázal pohrávat celou věčnost. Pro nedostatek kyslíku museli na chvíli přestat. Chvíli si hleděli do očí. "Víš, jak dlouho jsem na tohle čekal?" přiznal se Naruto. Sasuke se už nadechoval, aby odpověděl, ale stihl ho ještě přerušit. "Sasuke, musíš mi slíbit, že to takhle bude napořád. Že to nebude jen tak a pak konec. Už včera jsem se bál, že o tebe přijdu a já nechci, aby se to stalo doopravdy, chápeš...?" přičemž si jeden druhému stále hleděli do očí. "Usuratonkachi, samozřejmě že tohle všechno myslím vážně. Není to jen tak. Cítím k tobě něco víc už déle. Opravdu si myslíš, že nechci, aby tohle všechno bylo navždy?" Když Naruto neviděl v Sasukeho očích ani špetku pochybení či lži, políbil ho. Sasukemu to ale nestačilo a tak se více zapojil. Propletl své prsty s blond vlasy a začal ho dravě líbat. Narutovi nevědomky unikl tichý sten ze rtů. To Sasukeho ještě více pobídlo. Chtěl prozkoumat každičkou část jeho nádherného těla. Rukou mu zajel pod tričko. Omylem přejel přes jeho bradavku. Naruto jen sykl slastí. Hned na to ji začal dráždit. Oba dva by rádi pokračovali, bohužel Sasuke nebyl ještě úplně v pořádku a tak musel přestat. "Promiň, ale asi bych to nezvládl…" řekl poníženě. "To nevadí. Počkám si…" zašeptal mu Naruto do ouška a přitom ho lehce skousl. Tentokrát ten sten unikl Sasukemu.
Naruto měl položenou hlavu na Sasukeho hrudi a Sasuke si hrál zase s vlasy Naruta. "Sasuke..?" "Ano?" "Mě se chce hrozně spát…" "A co ti brání?" zeptal se pobaveně Sasuke, ale to už Naruto spal. Ještě ho políbil na čelo, přikryl dekou a přidal se k němu. "Hrozně moc tě miluju." Zašeptal, i když věděl, že už to neuslyší.
"Sasuke! Sasuke, probuď se!!" začal s ním cloumat a budit ho Naruto. "Co…*nádech* co se děje…?" zamumlal otráveně. "Co hodláš dělat, když nás někdo takhle najde?" strachoval se. Sasuke si povzdechl. "Prosím tě, nejdřív přestaň tady vyvádět," posadil se, aby mohl lépe vidět Narutovi do tváře. "a teď mě pořádně poslouchej. Chci, abys věděl, že jsem s tebou opravdu šťastný. Rozumíš?" Jen přikývl. "Takže… Jestli nás někdo spolu najde, je mi to úplně jedno. A víš, co mě teď napadlo? Přeji si, aby ostatní věděli, že jsem šťastný. Takže klidně půjdu dobrovolně s pravdou ven." Věnoval Narutovi na závěr přímo božský úsměv. Ten ho beze slova popadl a povalil zpátky na zem. Tak ho začal vyloženě hladově líbat. Pomalu se svými polibky dostával od rtů až ke krku. Tam se na chvíli pozastavil a začal z něho sundávat tričko. Pak mu do ouška zašeptal: "Chci tě celýho. Hned teď." A stejně jako předtím, ho skousl. Následovně se přesunul k jeho bradavkám, se kterými si pohrával, jak jen to šlo. Mezitím se snažil jednou rukou dostat k Sasukeho už dost vzrušené chloubě. "Na-ru-to… nech-me… si… to-hle… až… na… poz-dě-ji…" snažil se říci mezi steny. "Dobře." Usmál se na něj Naruto a věnoval mu ještě jeden letmý polibek. Zvedl se ze země a pomohl se zvednout i Sasukemu. "Hele Sasuke… Kde mám oblečení?" zeptal se a při tom podrbal ve vlasech. "To fakt nevím. Holky ho včera někam hodily. Musíš hledat." Asi po pěti minutách ho opravdu našel. Hmm… Sasukeho vůně… pomyslel si, když si ho vzal na sebe a začal se culit. "Čemu se směješ?" zaregistroval Sasuke. "Ale ničemu." a začal se culit ještě víc. "Jen si představ, jak se asi budou tvářit Sakura s Ino až, se to dozví." Sasuke se plácl do čela, dodal: "Ty se zblázní!" a začal se smát.
Po chvíli se Sasuke zeptal: "Co kdybychom šli ke mně domů? Nějak mě to tady nebaví a taky tu nebudeme mít na sebe soukromí. Oni si to užijou i bez nás." Naruto jen chvíli koukal, jako kdyby se právě dozvěděl smysl života. Představa, že budou spolu u Sasukeho doma SAMI, byla přímo úchvatná. "T-tak j-jo!" vykoktal ze sebe. "Ale ještě předtím…" začal Sasuke, vzal Naruta za ruku a vyrazil s ním společně ven, kde se na ně v mžiku strhla všechna pozornost. "Hey všichni! Já a Naruto bychom vám chtěli něco říct." Ale pak si jen Naruta přitáhl za pas k sobě a přede všemi ho políbil. Narutovi chvíli trvalo, než mu to dojde, a i když byl zrudlý jak rajče, zapojil se, aby v tom Sasuke nebyl sám a následně se začal usmívat. Všichni jen vykuleně koukali, zda nebyli uvězněni v nějakém nepovedeném genjutsu. Zjistili, že nebyli. Sasuke s Narutem se bez jediného slova vydali ruku v ruce pryč. Kakashi zavrtěl hlavou a pronesl, že by už příště radši neměl tolik pít.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adís | E-mail | Web | 22. července 2015 v 12:06 | Reagovat

Kakashi to zatraceně zabil :'D Moc pěkná jednorázovka :3 Závidímlidem, kteří píšou shounen-ai :3 :D

2 Miu | E-mail | Web | 22. července 2015 v 12:46 | Reagovat

Veľmi pekné :D a áno, Kakashiho posledná veta bola super xDDD Pre mňa bolo hlavne zaujímavé, predstaviť si Sasukeho v Narutovom oranžovom oblečení :D Určite sa nevzdávaj, pokračuj v písaní a len tak ďalej ^^
[1]: Prečo? veď aj ty môžeš písať shounen-ai :D mňa by to určite potešilo ;-)

3 Adís | E-mail | Web | 22. července 2015 v 13:26 | Reagovat

[2]: Haha.. :D Sounenai na nějaký určitý pár z anime neumím, protože nevím, jak se doopravdy ta postava chová a jak by se chovala. :D Vím, naruto se starý blbec, ale i tak.. :D
Prostě závist. :3
I od tebe Miu, jak si napsala tu FF na Sebastian x Ciel :3333 Cute :3

4 Miu | Web | 22. července 2015 v 14:18 | Reagovat

[3]: Postavy sa nemusia vždy správať tak, ako v anime :D u mňa sa tiež Sasuke správa úplne mimo jeho povahu :'D A taktiež, môžeš písať originálovky :3333 Budem čakať na nejakú tvoju shounen-ai poviedku ;-)  :D
Vďaka za uznanie ^^

5 ivana-chan | 22. července 2015 v 19:22 | Reagovat

to bolo naozaj prekrasne naozaj sasunaru su ako par rozkosny a ta posledna kakaschoho veta naozaj nemala chybu tym to naozaj utal

6 Verr-chan | 29. července 2015 v 2:15 | Reagovat

yaay!! až teprve teď jsem se dostala na váš blog a co nevidím... moje povídka! ^.^ mám radost, že se líbí. arigato gozaimasu minna!! <3 ^/_\^

7 Karin | 20. června 2017 v 15:18 | Reagovat

Hezké. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama