Blog je neaktivní!

Nový blog zde.

Dva blonďáci a léto 1 - Setkání

7. července 2015 v 16:00 | Mei-Mei |  Dva blonďáci a léto
Na přání pro: Kasumi
Nejdřív jsem si myslela, že mě tato povídka nebude bavit. Opravdu! Ale nakonec jsem se do ní prostě zapsala a dosavadní tři kapitoly mají osm stránek.
Enjoy~

Pár: Deidara X Naruto
Čeká vás: nevím, jestli se mi povedla komedie xD, yaoi (toho tam bude dost), romantika
Typ: KapitolovkaBlonďák stál nervózně před domem svého nejlepšího kamaráda - Uchihy Sasukeho. Sasuke se domluvil se svým bratrem, že bude Naruta učit francouzsky, jelikož blonďák žárlil na Sasukeho, že uměl i jiný jazyk. Nikdy se nesetkal s jeho rodinou, nevěděl, jak by se měl chovat, jelikož on patřil k těm nižším vrstvám. Uchihové byli považování za jakési bohy, slušně vychované, tak by se měl přetvařovat? Vždyť Sasukeho rodiče neschavlují už jenom to, že se jejich syn kamarádí s někým takovým, jako je Naruto. Nejdřív si řekli, že to bude v pohodě, ale pak si na Sasukeho každý ukázal prstem a nevěřícně zakroutil hlavou. "Myslel jsem, že Uchihové nejsou tak nevychovaní."
Naruto odhodlaně zmáčkl zvonek. Po celém těle mu naskočila husí kůže. Co když mu otevře jeden ze Sasukeho rodičů a vyhodí ho? Opravdu by se nechal tak ztrapnit? Sasuke odjel do lázní kvůli astmatu, takže to Naruto bude muset zvládnout sám. Jezdí tam každý rok na měsíc.
Naštěstí mu otevřel nějaký blonďák. "Ahoj, ty musíš být Naruto," zvolal vesele a natáhl k němu ruku. "Deidara."
"Jo, těší mě. Promiňte, že se ptám, ale vy jste do rodiny s Uchihovýma?" nedala mu zvědavost. Neznal Uchihy tak dobře, ale vsadil by se, že všichni Uchihové jsou černovlasí i černoocí.
"No, tak trochu. Jsem Itachiho přítel, snad to chápeš," podrbal se ve svých dlouhých vlasech a trochu začervenal.
Naruto na něj zůstal civět jako na svatý obrázek. Vypadal šokovaně a pořád po blondýnovi přejížděl očima.
"Promiň, nevěděl jsem, že jsi proti gayům," začal se hned omlouvat Deidara. Znal hodně lidí, co ho odsoudili kvůli jeho orientaci. I Itachiho rodiče odsuzovali svého syna a nenáviděli Deidaru za to, "co provedl s jejich synem", aniž by znali pravdu o jejich vztahu. Ale Itachi to ignoroval a i přesto si vodil Deidaru k sobě domů.
"Ne, tak to není! Taky jsem jednu dobu chodil s klukem, ale zarazilo mě něco jiného..." zalhal a začervenal se pro změnu Naruto.
Starší blonďák pozvedl obočí. "A co tedy, když ne tohle?"
"Víte... myslel jsem, že..." umlčel se. Tohle přece nemůže říct! Bude naštvaný!
"Že?" naléhal Dei.
"...že..." stále to nemohl vyslovit, jednoduše to nedokázal. Sebral všechnu odvahu a se zaťatými pěstmi to konečně vyslovil. "Myslel jsem, že jste žena!"
Ticho, jen venku začalo poněkud pršet a byl to právě déšť, co kradl ticho mezi nimi.
"Žena...?" Deidarovi tikal koutek úst, měl totiž dojem, že se přeslechl.
"Ano, žena," potvrdil mu Naruto.
"A na to jsi přišel jak?" složil pobaveně ruce na hrudníku a opřel se o stěnu. Stále zůstávali v chodbě.
"No, vaše vlasy a hlas mi tak nějak napovídali, že jste ženského pohlaví. A to fialové triko-"
"A nenapadlo tě náhodou, že nemám prsa? Jako vím, že jsou i holky s malejma, ale mám triko úplé natolik, abys dokázal rozpoznat ženu od muže," zasmál se. Opravdu, tohle se mu ještě nestalo.
"To byste měl poznat Sakuru," pošeptal si pro sebe Naruto.
"Deidaro!" zavolal na něj jeho přítel z obýváku. "Kdo je tam?"
Deidara se na blonďáka usmál a přivedl ho k Itachimu. "To je ten na fráninu," prohodil blonďák lhostejně. Nenáviděl, když si Itachi zval do domu lidi na kurz. Byl hodně pověrčivý, bál se, že mu ho někdo sbalí do kufru a odnese si ho. Taky nenáviděl, když se Itachi vytahoval tím, že umí líp francouzsky než on.
Ale u Naruta takový pocit neměl, spíš si myslel, že Naruto je fajn a budou z nich dobří přátelé. Ano, je pravda, že je Naruto hezký, ale Itachi neměl ve zvyku chodit s o hodně mladšími kluky. Deidara byl mladší o dva, Naruto o deset.
"N-Naruto, těší mě," podal mu ruku a černovlásek mu ji vděčně stiskl.
"Itachi. Omlouvám se, nevěděl jsem, že přijdeš tak brzy. Pojď půjdeme do mého pokoje," usmál se na něj přívětivě. Když šli po schodech, Naruto se na chvíli podíval na blonďáka, co zůstal stát pod schody, než odešel do obýváku.
Dvě hodiny francouzštiny mohly začít. Po nich se Naruto cítil dost vyčerpaný, ale dost se toho naučil. Na to, jak mu každý říkal, že je francouzština těžká, ji zvládl celkem dobře.
"Jashin," povzdechl si.
"Copak?" zasmál se černovlásek a zavřel všechny učebnice.
"Nevěděl jsem, že to bude tak těžké na výslovnost," uchechtl se Naruto a lehl si na postel, na které doposud seděli.
"No, občas tě budou bolet hlasivky, ale časem si zvykneš," podotkl Itachi. "Doufám, že se ti to alespoň trochu líbilo. Vypadá to, že všemu prozatím rozumíš."
"Ano, líbilo!" vykřikl až přehnaně Naruto, čímž se oba zarazili. "Tedy- omouvám se, jen jsem chtěl říct, že-"
"Přijdeš znovu?" usmál se přívětivě na blonďáka. "Mám čas každé pondělí, středu a čtvrtek. Dej mi na sebe telefon, kdybych měl čas, a ty taky, tak se můžeme domluvit."
Naruto mu dal své číslo. Překypoval radostí, že umí alespoň pozdravit francouze. Nebo francouzku. Frantíci jsou romantičtí, takže by nebyl problém si najít nějakého hezkého, mladého, sexy- er- francouzku. Jistě, že chce holku, na kluky už dávno zapomněl. Jak se asi má Sasuke?
Zavrtěl hlavou, když si uvědomil, že přemýšlí o svém nejlepším příteli. Sasuke byl zatraceně sexy, už kolikrát se Narutovi stalo, že si musel odskočit na záchod ulevit. Ovšem, nesouviselo to s jeho močovým měchýřem. Nebyl do Sasukeho zamilovaný, jen se mu podvědomě prostě postavil nebo se mu spustil nosebleed.
"Jistě, přijdu pozítří," zase ze sebe vyhrkl. Pak si uvědomil, že zesa moc přemýšlí, tak sklopil hlavu a začervenal se. Kdyby to udělal před Sasukem, oba by se smáli, ale před cizím člověkem to bylo trapné.
Přišli ke hlavním dveřím, bylo šest večer a venku byl slejvák.
"Už odcházíš?" zeptal se Itachi oblékajícího se Deidary. Černá bunda mu neskutečně slušela, až se Naruto přistihl, jak nad ním začíná pomalu slintat. A ještě ty úplé černé rifle... Sakra, Naruto, seber se! Má přece kluka!
"Jo, musím ještě vyvenčit psa," usmál se starší blonďák a vášnivě svého černovláska políbil. "Přijdu zase zítra," pošeptal mu do rtů a na dal mu velmi krátkou pusu. Otevřel dveře a roztáhl deštník. "Ty nejdeš, Naruto-kun?" zeptal se blonďáka.
"Eh?" vydal ze sebe zasněný Naruto. "Jistě, už jdu."
"Počkat, to jsi přišel jenom v tomhle? Vždyť hlásili, že bude pršet!" podivil se Itachi, protože Naruto měl na sobě jen šortky a triko s krátkým rukávem.
"Ráno bylo hezky," řekl blonďák lhostejně.
"Já půjdu s tebou, ať nezmokneš," povzdechl si Dei. Opravdu miloval takové hrdiny.
"Nechci vám být na obtíž-"
"Jaká obtíž?" zasmál se a za paži ho stáhl pod dětník k němu.
"Buďte opatrní," řekl jim Itachi a zavřel dveře.
"Kde bydlíš?" zeptal se jen tak mimochodem starší.
"U základky," řekl Naruto. Nevěděl proč, ale srdce mu bušilo, jak při maratonu, raději se díval do země.
"To máš daleko," řekl Deidara zamyšleně. "A já vlastně taky," zasmál se na něj, ale Naurot se na něj ani nepodíval. Při pohledu na mladšího blonďáčka vedle sebe se musel usmát. "Říkal jsi, že jsi chodil s klukem," začal Deidara a Naruto mu přikývl. "Už nechodíš?" pozvedl obočí.
Jak by měl odpovědět? Řekl to jen tak, lhal, teď nevěděl, co říct. To, že se mu líbí Sasuke neznamená, že s někým chodil. Ano, chodil - Sakura, ale jí něco chybí mezi nohami.
"Jo, ale rozešli jsme se, byl příšerný. Vůbec si toho vztahu nevážil," rozhodil rukama, do kterých mu Deidara dal deštník a sundal si bundu.
"Obleč si to, musí ti být zima," podal mu ji a přístřešek si zase vzal zpátky.
"To přece-"
"Nemel a dělej," poradil mu starší. Naruto si ji neochotně oblékl. Byla příjemně teplá a voněla po šedoočkovi. No, byla mu i o něco větší.
"Díky," řekl Naruto polohlasem a zahleděl se mu do očí. Najednou mu tělem probil blesk, který ještě nikdy necítil tak intenzivně. Starší se k němu nakláněl a Naruto si pomalu stoupal na špičky. Ani jeden z nich si neuvědomoval, co dělá. Deidara se dotkl Narutových rtů těmi svými. Hned, jak zjistil, že blonďák má i zavřené oči a čeká na další krok, spojil jejich rty v něžný motýlí polibek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miu | Web | 7. července 2015 v 16:47 | Reagovat

Ja túto poviedku proste milujem :D nehorázne sa mi páči (hlavne ďalšia kapitola, vieš, tá kde je Hinata xD nebudem prezrádzať xD) <3 Dúfam, že tu budú ďalšie časti čo najskôr! :D :33

2 ivana-chan | 8. července 2015 v 15:15 | Reagovat

vyzera to slubne :-D

3 Karin | 22. června 2017 v 12:48 | Reagovat

Jéjku tohle se děla? O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama