Blog je neaktivní!

Nový blog zde.

Dva blonďáci a léto 4 - Výlet

19. července 2015 v 12:55 | Mei-Mei |  Dva blonďáci a léto
Dámy a pánové, jelikož se mi vymazala asi polovina povídek v mobilu, hlavně těch rozepsaných, nevím, kdy přidám další díly =.= Opravdu se omlouvám, měla jsem přapravené tří díly - LIOBS, tenhle a rozepsala jsem i I'll chase you wherever you go. Takže to potrvá trochu dýl, naštěstí alespoň tohle mi zůstalo, dinosaurus a Miu mi taky zůstal, ale bihužel s Jenny je pryč :'(


Deidara zastavil před velkým koupalištěm.
"Proč jsi mě sem vzal?" podivil se Naruto a vystoupil z auta.
"Chtěl jsem sem zajet ještě v době dovolené. Tak jsem si řekl, že tě vezmu s sebou," mrkl na Uzumakiho a zaplatil vstupné.
"Ale já nemám plavky! A co když se spálím? Ani opalovací krém nemám!" Přesvědčoval staršího. Pravdou bylo, že se moc koupat nechtěl. I po tom, co se včera s Deidarou víc sblížili, se před ním styděl vyslíkat. "A co si pomyslí ostatní? Nejsme si nijak příbuzní," snažil se dál, ale už bylo pozdě couvnout. Deidara rozložil na zemi deku a sundal si triko a sandále. Naruto musel při tom pohledu polknout. V denním světle se jeho svaly rýsovaly daleko víc.
"Jsme oba blonďáci, můžeme jim nakecat, že jsme bratranci, nebo," znovu chytl Uzumakiho kolem pasu a rty se přiblížil k těm jeho, až se sebe skoro dotýkaly, "jim řekneme pravdu." Jemně se třel svými rty. Všiml si, jak Naruto přivírá oči s každým pohybem, jeden nemohl odolat tomu druhému, přitahovali se jako magnet. "A něco jsem ti vzal," pošeptal do rtů a schválně se odtáhl, aby viděl Narutovu reakci. Ten se zklamaně díval kamsi do pryč. Deidara se pro sebe ušklíbl. Bavilo ho provokovat blonďáčka.
Sehl se a z batohu vytáhl šortky na plavání, které hodil Narutovi. Už na první pohled bylo jasné, že jsou Uzumakimu velké, takže bude všem jen pro smích.
"To si na sebe nevezmu," protestoval Naruto, přidržel si kus oblečení před obličejem a nedůvěřivě si ho prohlížel.
"Ale vezmeš," oznámil mu Deidara, a aniž by Náručí stihl nějak zareagovat, si ho přehodil přes rameno a vesele si to s ním vykračoval k pánským toaletám. Naruto protestoval, kopal, cukal sebou, nadával, ale přestal se slibem, že bude tvrdě cvičit a posilovat, aby se Deidarovi pro příště dokázal ubránit.
Starší ho položil na zem před jednou kabinou. Naruto protočil oči a zalezl dovnitř. Raději se zamkl, aby Deidaru nenapadla nějaká blbost, třeba že by za ním vlezl a rozdali by si to. Nijak by se netlumili, stejně je tu nikdo nemůže znát, byli přes hodinu od Konohy. Je pravda, že tu můžou potkat někoho známého, ale to bylo velmi nepravděpodobné. Proč by někdo jel tak daleko, když v Konoze jsou dvě koupaliště a navíc rybník? Jedině Deidara, ale ten to měl všechno do puntíku promyšlené.
"Tak už?" zeptal se nedočkavě starší opírající se o zeď. Narutovi to trvalo jako holce.
"Ehm... j-ještě ne!" zalhal. Pravdou bylo, že jen nechtěl vylézt a ukázat své polonahé tělo právě jemu. Neznal Deidaru tak dobře, ale včerejší noc mu napovídala, že dlouhovlásek je pěkný zvrhlík.
Po minutě se odhodlal vyjít a ukázat se světu. No, světu ne, to by se propadl hanbou.
Dei si ho zkoumavě prohlížel. "Víš, mohl by sis sundat to triko," poznamenal a odloupl se od zdi.
"Ne," založil ruce na prsou a nafoukl tváře. Jakoby nestačilo, že už tak ho donutil k věcem proti jeho vůli.
"Tak nám tu bude někdo vzdorovat, jo?" pozvedl Dei obočí a svým tělem ho zatlačil zpátky do kabiny, kterou zamčel. Přesně tohle si Naruto představoval, za pár minut je vyhodí místní personál za nevhodné chování na veřejnosti. Ale co? Jsou i horší případy. "Tam ti to budu muset sundat sám." Po těchto slovech se mu přisál na rty a jemně ho líbal.
"Deii," odtáhl se Naruto, taky mu rád udělá nějaký naschvál, "takhle nebudu moct jít do bazénu," upozornil ho na důležitý fakt a jazykem mu přejel po klíční kosti.
"Venku jsou sprchy, můžeš se umýt tam." Deidara se nehodlal jen tak vzdát. Už jen pomyšlení na toto nevinné stvoření v něm vyvolávalo pocit jakéhosi štěstí, proto ho nemohl nechat odejít. Moc dobře věděl, že si ho musí hlídat.
"Na to zapomeň, ještě každý uvidí, jak si strkám prsty do pr-" Přerušil ho Deidarův mrštný jazyk v jeho puse. Nechal to plavat, tak potom trochu zašpiní bazén, stejně to nikdo neuvidí.
Deidara mu přes hlavu přetáhl triko a rovnou se sklonil k jeho bradavkám, pomocí kterých přiváděl blonďáčka pod sebou k šílenství. Naruto netlumil vzdechy a steny, právě naopak - projevoval se dost hlasitě na to, aby si každý domyslel, co se v jedné z kabinek děje. Díky Narutovu vyššímu hlasu by si asi lidi mysleli, že si nějaký chlap dotáhl na pánské toalety ženu.
Naruto ani nezaregistroval, kdy mu Dei stáhl plavky pod kolena a sobě taky. V ruce už třel svůj naběhlý a jazykem si dělal mokrou cestičku až k Narutovému podbřišku, který trochu potrápil zubama.
"Aaah-" vzdychl Naruto a snažil se pořádně nadechnout.
Deidara ho nevzal do pusy, jen přejížděl zubama a jazykem po celé jeho délce. Když viděl, že blonďáček už nad sebou nemá žádnou kontrolu, přestal.
"Otoč se," poručil mu roztouženě a nepřestal třít své mužství.
Naruto se mu ochotně otočil a opřel o stěnu, aby na něj hezky vystrčil zadeček a Deidara tak do něj mohl lépe vniknout. Ale starší neudělal to, co si myslel mladší. Sklonil se k jeho pozadí, který hladil a mačkal. Roztáhl ho a vniknul do něj jazykem.
Tentokrát si Naruto musel zakrýt pusu, jinak by ho šlo slyšet snad až do Konohy, jak mu to bylo příjemné. To, co s ním dělal Deidara, bylo nepopsatelné a jedinečné. Nikdo ho nikdy nedokázal takhle rozproudit, nikdy se necítil tak dobře. Proč si vždycky myslel, že sex s osobou stejného pohlaví je nechutný? Ano, očumoval plno sexy kluků, ale představa, že by mu někdo strkal své přirození do prdele, byla odstrašující. Za prvé to muselo zatraceně bolet, zadruhé by se nenechal ponížit tím, že ho někdo ojel. Byl kluk, to kluci a muži si kladli pravidla v sexu, ne ženy, a on se právě jako žena cítil. Představoval ji, kdyby to někdo věděl, smáli by se mu, protože je zženštilý, ale to nebyla vůbec pravda.
Deidara přestal svou práci s jazykem a vsunul do Naruta své přirození. Pomalu, aby mu neublížil. Chvíli počkal, dokud Naruto nesvolil, pak se teprve dal do pohybu.
"Aagh! Deii...!" zasténal Naruto a přirážel proti němu, takže v něm Deidara byl až po kořen s každým přírazem. To v obou budilo touhu a chtěli víc.
"Na-ruto!" zasténal Deidara a přírazy zrychlil a zintenzivnil.
"Jashin..." vzdychl Naruto. Deidara si ho přetočil, takže se ho blondýnek musel chytnout kolem krku, aby nespadnul. Pomocí nohou se tisknul ke staršímu víc a víc. Svou erekcí se třel o Deidarovo břicho. Přivádělo ho to k šílenství, on ho přiváděl k šílenství. Kam se hrabaly všechny holky? Na Deidaru neměla žádná z nich.
Uslyšeli, jak někdo přišel na toalety. Poznali, že raději nechtěl prozradit svou přítomnost, proto skoro nešly slyšet kroky. Ale Naruto se podíval na blonďáka, který přikývl. Oba se začali projevovat ještě hlasitěji, aby dali najevo, že tam nechtějí nikoho dalšího. A povedlo se. Netrvalo ani pět sekund a dotyčný odešel.
Po zaklapnutí dveří je oba pohltila vlna orgasmu. "Mizero..." poukázal Dei na své pošpiněné břicho a hluboce Uzumakiho políbil.
"Jestli mi za tohle říkáš mizero, tak jak tě mám oslovit já?" ušklíbl se Naruto a postavil se na vlastní nohy. Byl však oslabený, proto se rychle chytil stěn a posadil se na záchod.
"Je ti dobře?" zeptal se starostlivě starší a chytil ho rameno. Bude si vyčítat, že mu ublížil.
"Jo, jenom se mi zamotala hlava, nic víc," usmál se přesvědčivě Naruto. Poslední dobou toho bylo na něj příliš. Rodina, škola, teď si našel přítele o několik let staršího... super kombinace, ale mohla by být ještě lepší!
"Říkám ti, že venku je sprcha, můžeš se umýt tam," zahihňal se Deidara při představě, že by se Naruto osahával před lidmi. Tuhle myšlenku mu ale překazil Narutův uražený výraz a příchod několika osob.

"Já to věděl, Deii, já to věděl," potvrdil Naruto, když starší skládal věci do kufru auta.
"A cos jako věděl? Že si to tam rozdáme, že nám tam někdo vleze, nebo že nás vyhodí?" zasmál se dlouhovlásek, čímž uvedl Naruta do rozpaků.
"No..." začervenal se a nervózně si hladil krk, "všechno. A kvůli tobě se už nemůžu ani vykoupat," zanadával si.
"Kvůli mně? Nevím, kdo si nechtěl sundat triko," vrátil mu to Dei. Naruto si uraženě sedl na místo spolujezdce, zapásal se a čekal, dokud Deidara taky nenastoupí.
"Víš, Naruto, nedaleko odtud je jezero. Je čisté, ne moc hluboké, chtěl bys? Tam nás nikdo nemůže vyhodit," mrkl na Uzumakiho a nastartoval.
Naruto zčervenal a trochu se zamračil. Musel nejdřív vstřebat všechno, co Deidara řekl - slovo po slově. "Jak-jak to myslíš, že nás nikdo ne-nevyhodí? To jako-... že ti tohle nestačilo?" pozvedl obočí. Začínal si uvědomovat, že byla blbost se s tímhle člověkem sblížit, byl pěkně nebezpečný. Milý deníčku, včera jsem potkal jednoho muže, co je nenasytný nadrženec a já z toho nemůžu vycouvat, protože ho asi miluju!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ivana-chan | 19. července 2015 v 14:08 | Reagovat

naozaj rozkosne sex v kabinke na kupalisku to sa os deia aj dalo cekat ale ty blondaci su vazne rozkosny

2 Ak | Web | 19. července 2015 v 15:09 | Reagovat

No nechápu na co si naruto stěžuje xD...mě se Deidarova povaha zamlouvá <3 :-D
A těch smazanejch povídek je mi líto :(

3 Miu | Web | 20. července 2015 v 9:09 | Reagovat

Deidara je perverzák! :33 :D Rozdať si to takto na kúpalisku... To bol skvelý nápad :D nemôžem sa dočkať pokračovania <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama