Blog je neaktivní!

Nový blog zde.

Svou lásku jsme našli v bordelu 1/2

22. července 2015 v 12:35 | Mei-Mei |  Naruto
Našla jsem jednu jednorázovku. (Datum poslední změny: 23. prosince 2014 x'D), tak jsem se ji rozhodla dopsat, opravit a zvěřejnit xD Tak tady je :D Má nějaký 33 000 znaků, ale blog si usmyslel, že j to víc jak 40 000 znaků,proto je to na dvě části x'D (blog logic)

Pár: Sasuke x Naruto
Čeká vás: Eeeh... yaoi, shounen-ai xD
Typ: Jednorázovka

Sasuke zrovna odcházel z práce, samé papírování, co mělo být už dávno hotové, ale jistá kancelář opakovala své: "To stihneme, má to být hotové až příští týden, to je v pořádku." a pracovala na jiných projektech. Bohužel se tohle všechno podepsalo na Sasukem, zrovna když jim chybělo tolik lidí, všichni byli na nemocenské kvůli chřipce, co začala znovu řádit. Normálně odcházel z práce ve tři, někdy o půl čtvrté, když to bylo jen v jeho zájmu, přesto tentokrát odchází za pět sedm a ještě neměl všechno hotové, chyběla mu tak šestina. Mohlo se to zdát v pohodě, ale byl celý vyčerpaný a druhý den se to mělo odevzdat. Přenechal to na ostatních, kteří mu sami řekli, že to dodělají, protože Sasuke toho udělal zbylých pět šestin, ale kdyby předem nevěděl, že přijdou takové komplikace a nenachystal by se, určitě by mohl dostat i vyhazov.
Jen doufal, že to ti neschopenci zvládnou včas, a zastavil se před barem. Povzdechl si a vešel dovnitř.
"Čau, Suigetsu," pozdravil barmana a posadil se k pultu.
"Jdeš pozdě, Sasuke. Copak se ti naše děvky už nelíbí?" zašklebil se a utřenou sklenici položil do přihrádky. "Jako vždy?"
"Jo," odvětil Sasuke a pokukoval po tancujících u tyčí. Suigetsu mu nalil whisky do menší objemné sklenice. "Máte nové?" zeptal se a stále se díval po nově objeveném exempláři.
"Jo, přišli k nám tři. Ale ten blonďák, na kterýho se zrovna díváš, je pěkně divokej," usmál se Suigetsu.
"Chci si zaplatit pokoj na celou noc. A chci JEHO," ukázal prstem ruky, ve které měl sklenici a napil se.
"Když jsem říkal divokej, nemyslel jsem přesně tohle."
"Tak jak to myslíš?" zamračil se Sasuke. Ten kluk byl přesně podle jeho představ - štíhlý, o něco mladší, zlaté zčesané vlasy, které z dálky vypadaly hebčí než samet, roztomilé vousky na tvářích a modré nebeské oči. Jeho tělo, oblečené jen do volnějšího děravého trička a kraťasů, se krásně vlnilo do rytmu hudby. Jeho oblečení nedpovídalo, že by se na tanec nějak připravil. Ani jeho obličej nevyzařoval žádnou svůdnost, jak se ostatní tvářili.
Sasuke sám nepociťoval skoro žádné emoce, vlastně mu byly úplně cizí, ale na blonďákovi viděl, že tam nechtěl být a bavit publiko. Působil uraženě a smutně, div nebrečel.
"Ani převlíct se nenechal, tak jsme ho tam hodili v tomhle, alespoň vlasy jsme mu trochu upravili. Měl je celé rozježené do všech světových stran. Zprvu odmítal, ale pak jsme mu ukázali peníze a začal dobrovolně tančit. Sice jeho výraz stojí za kulový, ale byla by škoda toho těla. Ani nemluví. Ale jestli na tom trváš, tak ti ho zařídím, alespoň to uvidíš na vlastní oči," poklepal Sasukemu na rameni a poté někam zavolal telefonem, jenž sloužil jen na tahleta řízení.
"Sedmatřicítku po tanci na pokoj šest," a zavěsil.
Sasuke ledabyle poděkoval a vzal si od něj klíčky od pokoje spolu s celou flaškou whisky, kterou si vzal jen z důvodu, že ho Suigetsu tak dobře zná, jinak bylo zakázané dávat zákazníkům celý litr a půl. Konečně skončila písnička a Sasuke se dobelhal po schodech do pokoje číslo šest. Sundal si sako, rozvázal kravatu, oboje hodil přes židli a položil se na postel.
Příšernej den! pomyslel si a na chvíli zavřel oči. Co když to nestihnou včas? Co když dostane Sasuke padáka? Kde ho potom vezmou? Ne, teď není ten správný čas přemýšlet nad prací.
Z myšlenek ho vyrušilo ťukání na dveře.
"Dále," řekl a posadil se na kraj postele.
"Tady ho máš, Sasuke. Užij si ho," usmál se oranžovovlasý týpek a blonďáka strčil dovnitř.
"Díky, Juugo," pohodil Sasuke hlavou, aniž by se na něj podíval. Jeho pohled si přivlastnil zlatovlasý chlapec před ním. Uchiha ho důkladně zkoumal. Celkově se zdál trochu špinavý, takže ho vyhrabali asi někde z ulice, kolena se mu třásla, stehna vypadala trochu hubenější, než by měl mít. Stejně tak i pas, který zakrývalo šedé volnější triko až do půlky stehen a rukávy taktéž.
Chlapec před ním si povytáhl triko víc na rameno. Vypadalo to, že mu příliš velký výstřich vadí. Pleť měl jemně opálenou ještě z léta. Ale nejznamenitější byl jeho výraz, který jasně říkal: "Dotkneš se mě a rozdrásám ti hrdlo!". Byl znechucený tím, že musí ukázat své tělo a prodávat ho sexem. Nejenom tělo, ale sebe celého.
Sasuke vstal a blonďák udělal krok dozadu.
"Jsi tu nový, že?" zeptal se s úšklebkem a nalil si whisky do sklenice, jež stála na nočním stolku. "Chápu, že jsi tyto věci dříve nedělal, a že máš strach, ale já ti můžu pomoct," kopl do sebe hnědozlatou tekutinu a zase se podíval na osobu, co stála přede dvěřmi a sledovala každý Sasukeho pohyb. Sasuke se k němu pomalu přibližoval. Až byl úplně u něj, chlapec proklouzl a utekl za postel. Uchiha se musel usmát, jak mrštný a rychlý byl. "Mě se nemusíš bát, neudělám ti nic strašného," to v blonďákovi probudilo zájem, "stačí mi jen, když mi o sobě něco řekneš, ano?" černovlasý se pomalu posadil na postel, aby ho příliš nevyplašil, a aby něco řekl. Bohužel k jeho zklamání nepromluvil. "Dobře, tak začnu já. Jmenuju se Uchiha Sasuke, je mi dvacet dva a pracuju ve firmě svého staršího bratra. A semka chodím, jen když si potřebuju vyčistit hlavu, ne abych někomu ubližoval," zněl přesvědčivě. Chlapec povolil stisk ruky a nechal triko, aby sjelo po jeho ramenech.
"Uz..." řekl chlapec, ale hned se zarazil. Sasuke povytáhl obočí, aby ho povzbudil. "Uzumaki Naruto, b-bude mi dvacet a nikdy jsem nepracoval," vyhrkl ze sebe a rychle sklopil pohled na zem.
Sasuke se ušklíbl. Líbil se mu jeho přístup i jeho hlas.
"Tak přeci jsi promluvil. Jako kotě, co se brání," Sasuke vstal a přišel rovnou k němu. Naruto pochopil, že mu neměl věřit. Černovlasý ho chytil za ruku a mrštil s ním na postel, hned na to si na něj obkročmo sedl a chytil mu zápěstí.
"Pusť mě!" Naruto se ho snažil shodit tím, že kopal nohama, ale marně. "Řekl jsi, že mi neuděláš nic, co se mi nebude líbit!"
"Lhal jsem," pronesl Sasuke lhostejně a kousl ho do klíční kosti. Odtud vedl mokrou cestičku k Narutově bradavce, kterou taky zkousl. Naruto slastně zakřičel. Nechtěl si připustit, že se mu to trochu líbilo.
"Přestaň, kreténe!" kopl ho kolenem mezi nohy. Sasuke se svalil na postel a Naruto běžel ke dveřím, na které začal bouchat pěstmi. "Pomoc! Prosím, kdokoli! Pomozte mi!" křičel.
"Tak ty mi budeš utíkat?!" křikl na něj Sasuke, otočil ho za rameno a vlepil facku. Naruto sjel k zemi. "Poslouchej, kdybys byl hodnej, nemusel jsem ti teď ublížit, ale jak vidím, po dobrým to nejde. Takže ti něco nabídnu. Pokud půjde vše tak, jak chci já, zaplatím ti třikrát tolik, aby ses odtud mohl dostat. Přísahám," blonďák se na něj podíval. Byl zmatený, nevěděl, jestli mu může věřit. "Lžeš! Nevěřím ti!" zakřičel. Sasuke si k němu klekl a prstem mu odhrnul šedou látku, aby se podíval na kousanec, co mu udělal. Naruto mu ruku odstrčil.
"Takže po zlým?" pozvedl obočí Sasuke. Naruto se zapřemýšlel.
"F-fakt nelžeš?" podíval se na něj prosebným pohledem.
"Teď už ne," usmál se Sasuke. "Tak jak?"
Naruto nic neříkal a pomalu se přesunul k Sasukeho kalhotám, které rozepl.
"To je ono," pohladil ho spokojeně po vlasech. Naruto olízl jeho špičku, než ho vzal celého do pusy. Pak přitvrdil Sasuke. Hrubě mu přirazil do úst, až se Naruto málem začal dávit. Pevně semkl oči k sobě, aby se nemusel dívat na to, jak někomu kouří. Co by na to řekli jeho rodiče, kdyby ještě žili? Styděl se sám za sebe.
Byl z bohaté rodiny a byl šťastný dokud jeho matku i otce nezavraždili. Od té doby ho chtěli dát do sirotčinče, ale nechtěl tam. Už jenom proto, jak se k dětem chovají. To se zdálo Narutovi trochu přehnané, ale skutečnost byla jiná. Chtěli ho dostat do bordelu, aby získali dost peněz. Jeho rodiče byli velmi úspěšní podnikatelé, samozřejmě, že měli deset nepřátel na metru čtverečním a tito lidé toužili po pomstě.
Sasuke vyvrcholil s posledním přírazem Narutovi do pusy, který vše spolkl, neměl ny vybranou. Uchiha viděl, že asi bude každou chvíli zvracet, ale neudělal to, jen si zakryl pusu, aby mu neunikla ani kapka.
"Je to hnusný, co?" zašklebil se Sasuke. Bavilo ho dívat se na ztrápeného blonďáka. Ale když na něj Naruto zvedl svůj pohled a Sasuke uviděl jeho slzičky a chvějící se tělo, úsměv mu spadl. Zachvátila ho... lítost? Soucit? Taková slova Uchiha neznal. Takhle byl vychovávaný - žádné city, prostě si vezmi, co chceš! Ale tohle bylo jiné. Nemohl Narutovi dál ubližovat, jeho tělo to nedovolovalo. Mysl křičela "Na co čekáš?! Pamatuj: žádné city, prostě si vem, co chceš!" ale tělo neposlouchalo.
Naruto si lehl na bok, skrčil se a nechal své slzy volně téct přes nos až na zem.
Do prdele! Zaklel Sasuke a přímo z flašky se napil whisky. Vzpamatuj se! Nadával si. Byl k Narutovi otočený zády a loktem se opíral o zeď.
"Proč -vzlyk- nepokračuješ?" zeptal se Naruto.
Na tu samou otázku se ptal Sasuke sám sebe. Proč? Nemohl si prostě přiznat, že by někomu nedokázal ublížit.
"Podívej se na sebe," raději svalil vinu na něj, než aby se přiznal, "jak jsi zuboženej. Ty mi za to nestojíš," zase upil z flašky. Odlepil se od zdi odhodlaný to konečně udělat a donutil se podívat na tu blonďatou hromádku neštěstí. Ne, nedokázal to. Nemohl ublížit někomu, komu už ublíženo bylo stejným způsobem. "Pojď sem," nebyl to rozkaz. Dal tím jen najevo, že sám prolomí vzdálenost mezi nimi. Vzal svůj kabát a přikryl jím Naruta.
Blonďák se na něj nechápavě podíval.
Uchiha nic neřekl, jen si sedl vedle něj a pil whisky, až se mu tváře zbarvily do mírné růžové.
"Co to děláš?" hrozil se blonďák, když ho Uchiha zvedl do náruče.
"Potřebuješ se vyspat. ...A já ostatně taky," položil ho na postel a přikryl peřinou sebe i jeho. Sám se otočil na bok, zády k němu, loket si dal pod hlavu a zavřel oči. Cítil, jak whisky přebírá vládu nad jeho vlastní myslí. Už zase začínal přemýšlet o práci.
"U... Uchiho...sama...?" zkusil opatrně blonďáček a polkl.
"Hm?" zamručel. Kdyby nebyl opilý, možná by se pozastavil nad příponou vyjadřující respekt a nad změnou jeho chování. Nejdřív si na něj vyskakuje a teď se lísá?
"S těmi penězi... myslel...myslel jste to vážně...?" poslední slovo pošeptal. Co když se jen přeslechl a teď se Sasuke naštve, protože si od něj žebrá peníze za orální sex, který nestál ani za zlámanou grešli?
Černovlasý si povzdechl, otočil se čelem k němu a natáhl k němu malíček.
"Přísahám na malíček," řekl se zavřenýma očima a zívl. Když se pár sekund nic nedělo, otevřel jedno oko na nechápavě zírajícího Naruta. Ten se hned zahleděl do peřiny, aby se nemusil dívat do temných Sasukeho očí. "Ah, jashin," znovu si povzdechl. Neměl rád děti a ON ještě dítětem byl.
Vzal jeho malíček a sevřel ho v objetí svého malíčku. "Takhle se uzavírá slib, pokud ho poruším, musím sníst tisíc jehel." Jakmile dořekl, svěsil ruku podél těla a oči zase zavřel. Víčka měl díky alkoholu těžká, zavírala se mu sama. Po chvíli usnul, aniž by věděl, že osoba vedle něj opustila vyhřátou postel.
Už zase se mu zdál ten sen. Ne, byla to noční můra, která ho pronásledovala už od puberty. Pronásledoval ho jeden muž, chtěl ho zabít. Hledal ho, ale nemohl malého Sasukeho krčícího se pod stolem najít.
"Kdepak jsi, Sasíku?" řekl přeslazeně hlas. Sasuke se kvůli tomu ještě víc namáčkl ke zdi.
Uviděl nohy, jak právě zastavili metr od něj. Nehýbali se, stejně jako Sasuke. Snažil se nedýchat, ale kvůli zadržovanému pláči to šlo těžko.
Muž se sklonil a šíleně se na něj usmál. Rty měl doslova od ucha k uchu, v ruce držel sekeru od krve. "Našel jsem tě!" zasmál se a natáhl se volnou rukou po malém dítěti, když v tom mu vypadla sekera z ruky.
Ten zvuk byl tak reálný, že Sasukeho probudil a vyhodil do sedu. Zjistil, že onen zvuk vydal jeho mobil ohlašující vstávání do práce v podobě bimbajících zvonů. Vypnul ho a promnul si obličej. Měl by na to zapomenout, nikdy se nic podobného nestalo, je jen poněkud paranoidní.
Se zívnutím si promasíroval krk a trochu si ho procvičil. Ruka mu musela v noci sjet pod krk, že ho tak bolel.
Podíval se na druhou půlku postele, kde byla jen rozházená peřina. "Naruto?" zeptal se, ale nikdo mu neodpověděl. Asi odešel, pomyslel si a posadil se na kraj postele. Hlava ho trochu pobolívala, ale dalo se to snést.
"Mmm..." zamručel blonďák ležící na zemi před oknem. Byl skrčen, aby mu neunikla ani trocha tepla. Sasuke se otočil na výcházející slunce, pak sjel pohledem na Naruta. Klekl si k němu a odhrnul mu pár pramínků vlasů z čela, aby lépe viděl na jeho obličej. Vypadal opravdu jako anděl. Mohl mu závidět jeho krásu a nevinnost. Sám o sobě si myslel, že je nejvíc sexy kluk, teď už muž, z firmy. Jeho bratr je rozhodně o stupeň pod ním, Sasuke totiž nemá dvě vrásky už odmalička, které by mu kazily vzhled.
Zdálo se, že se pro Naruta včerejšek nestal, musel mít opravdu hodně krásný sen. "Sasuke..." pošeptal ze spaní a pousmál se. Ano, musel se mu zdát opravdu hezký sen.
"Naruto, vstávat," zatřásl jeho ramenem, čímž ho hned probudil.
Blonďák nejdřív zamžoural, pak se posadil a ještě v polospánku si promnul oko. "Kolik je hodin?" zamručel.
Sasukemu se při tom pohledu objevily růžence ve tvářích. Nic tak roztomilého a krotkého nikdy neviděl. V paprscích slunce opravdu vypadal jako anděl. Gel na vlasech mu povolil, takže je měl trochu rozježené do všech světových stran.
Lekl se, když mu zazvonil telefon. Byl tak moc ponořený ve svých myšlenkách, že přestal vnímat realitu.
"Ano?"
"Sasuke, vše je hotovo, naštěstí jsme to stihli a můžeme se vrhnout na další práci," oznámila mu jeho kolegyně Sakura. Neměl ji rád, pořád se ho snažila dostat do postele. Každý o ní věděl, že je děvka. Sází se s každým a naschvál prohrává. Samozřejmě, že prohra pro ni znamenalo vyspat se s někým.
"Díky, Sakuro. Za chvíli jsem tam," chtěl mobil típnout, ale kolegyně ho přerušila.
"Ne, Sasuke, tys toho udělal dost, měl by sis odpočinout," snažila se znít přesvědčivě a starostlivě, ale na to jí Sasuke neskočil.
"Nechci, abych měl víc práce na později-"
"Tvůj bratr chce, aby sis vzal dva týdny volna. Říkal: Jestli si můj mladší bratr, workoholik jeden, nevezme volno, brzo se zničí. Sakuro, řekni mu, že ho dva týdny nechci vidět pracovat, alespoň ne ohledně firmy." Povzdechla si. Věděla totiž, co ji čeká; rozčilení a nadávky na Itachiho osobu, jak si může dovolit mu dát volno. Sasuke byl doslova závislý na práci. I o víkendech něco dělal. Když neměl dostatek svého podílu, začal se prohrabávat v cizích.
"No, co nadělám... tak za dva týdny," povzdechl si úlevně. Konečně může nabít síly, které ztrácel.
Sakura ani nevěřila, že by to vzal tak v klidu, ale rozhodla se toho ihned využít. "Sasuke... víš, nechtěl bys jít někdy na kafe? Znám jednu dobrou cukrár-"
"Ne, díky. Kolikrát ti mám říkat, že jsem gay? Pokud nevíš, co to je, najeď na Google a napiš tam G, A, Y." Zmáčkl červené tlačítko, tím pro něj na dva týdny končila všechna povinnost. Jen doufal, že ho ta růžovlasá kravka nebude obtěžovat. Opravdu si chtěl pořádně užít každičký den. Kdy naposledy něco napsal? To byl jeho koníček. Měl anonymní blog, nikdo nevěděl, že ho má, tam psal své úvahy, občas povídky, příběhy, prostě od každého něco. Ale spíš mu sloužil jako deníček. Psal jen tehdy, když se mu stalo opravdu něco zajímavého. Ne, že ráno nastoupil do metra, pak z něj vystoupil, přišel do práce, seřval pár lidí, rozloučil se, zase se projel metrem, doma si napustil vanu a šel spát. Jeho blog patřil k nejoblíbenějším a Sasuke na to byl patříčně hrdý. Tam alespoň někdo uznal jeho tvrdou práci jinak, než "díky za tvrdou práci".
Lehl si zpátky na postel a zadíval se do stropu. Čím by měl začít? Měl chuť si zajezdit na kole, zkusit si bungee-jumping, vylézt Mount Everest a další ptákoviny.
"Tak kolik je hodin?" zeptal se znovu blonďák snad ještě unaveněji, než před chvilkou.
Sasuke se podíval na mobil. "Půl šesté," odvětil prostě a zpátky se přikryl. Chtěl dospat ty noci beze spánku a klidu. Pak ho ale napadlo, že Naruto ležel celou noc na zemi. Otočil se k němu a zeptal se: "Proč jsi ležel na zemi?" Ah, ta ranní zpomalenost.
"Eh?"
"Nedělej na mě to eh. Ptám se, proč jsi neležel vedle mě?" Přimhouřil oči.
"Ehm... mám rád hvězdy a v noci hezky svítily. Když jsem byl malý, často jsem spal venku pod šerákem," zasnil se. Tvář nastavil vycházejícímu slunci.
"Tak teď si pojď lehnout se mnou," odhrnul polovinu peřiny.
Naruto párkrát zamrkal, nakonec se přece jenom zvedl a lehl do postele. Přikryl se minimem peřiny a ležel úplně na krajíčku postele.
Jak Sasuke nenáviděl dětinské chování! Za pas si ho přitáhl k sobě, peřinu přes něj přehodil úplně a nos zabořil do zlatých vlasů.
"Ne, pusť mě!" bránil se Naruto. Nechtěl být v něčím sevření, cítil se jako něčí otrok, jako že někomu patří. Vlastně od doby, co se dostal do téhle díry, se otrokem skutečně stal.
"Nic ti nedělám, tak přestaň!" křikl Sasuke, ale ani to nepomohlo. Naruto se snažil dostat ze sevření za každou cenu. Bál se, že ho bude chtít Sasuke zneužít, stejně jako včera. Nevěděl však, že Sasuke byl po ránu jaksi neaktivní. Jak fyzicky, tak psychicky. Ráno bylo pro něj snad to nejhorší.
Černovlasému došla trpělivost. Přetočil blonďáka pod sebe, sedl si na něj a vlepil mu pořádnou facku, až se Narutovi na tváři objevil červený otisk. Naruto nechal hlavu na boku a díval se do stěny. Zničehonic začal plakat, úplně bez duše, pomalu ani nevnímal. Jeho tělo se začalo třást, dech se mu zadrhával.
"Podívej se na mě," řekl Sasuke klidně. Naruto nereagoval, proto se černovlasý rozčílil, chytl ho za tváře a donutil ho se na něj podívat. "Říkám, podívej se na mě!" Naruto se na něj díval se strachem, smutkem a zradou v očích. Chytil mu ruce za zápěstí, ale nesnažil se, aby ho Sasuke pustil, i když bolelo, jak se mu Sasukeho dlouhé nehty zarývaly do kůže. "Já ti sakra nechci ublížit," řekl o něco klidněji. Nechtěl ho tak vyděsit, ale on neumí zacházet s dětmi. Vždycky se mu děti hnusily a on se teď o jedno stará. Co se to s ním děje?

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Miu | E-mail | Web | 22. července 2015 v 15:54 | Reagovat

Opäť neviem, čo mám napísať *.* :D kyuuuuuu :333 ^^ Hneď si musím prečítať pokračovanie <3

2 ivana-chan | 22. července 2015 v 19:56 | Reagovat

prekrasne naozaj uzasne som zvedava ci sa dozvieme co sa narutovy stalo . ale to ako sasu povedal ze sa nevie starat o deti to bola pecka ved naru je iba o dva roky mladsi hm teda fyzicky

3 Jenny | Web | 24. července 2015 v 11:01 | Reagovat

nyaaa *.* peckaa :3 to je úžasné *.* :3 ummm *.*

4 Karin | 20. června 2017 v 14:40 | Reagovat

Jdu číst další díl. :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama