Říjen 2015

Menší oznámek

27. října 2015 v 20:40 | Mei (kterou všichni tak zbožňujete ^^) |  Naše kecy
Čaute ^^
Jak už se jednou zmiňovala Miu, v Bratislavě je otaku sraz, na který jsem původně neměla v plánu jít, protože bydlím dost daleko, ale věci se změnily a nakonec jedu, takže máte možnost se setkat s oběma adminkama tohoto blogu ^^
Samozřejmě, že to není jediné společné setkání, protože už tak nějak plánujeme (plánuju to zatím jenom já xD), že se někdy v létě setkáme tady v České republice, jenom náš sraz ^^ (Proč mám pocit, že niko nepřijde?)
Nyaaa, kdo se chystáte na sraz, tak se určitě potkáme a moc s těším ^^ Mno... jak mě najdete? Hledejte holku v černém s kočičími oušky, se kterou bude druhá holka v černém, v šedé pandí čepičce a to jsem já :DD

Opravdu se mooooc těším, nedokážu to ani popsat! (Zase nebude moct usnout -.-)

Mei

Otrok zlého svedomia 6

23. října 2015 v 18:02 | Miu |  Otrok zlého svedomia
Dúfam, že sa vám pár ItaSasu neprotiví, pretože aj s tým sa občas stretávam. Aj mne kedysi vadil, ale teraz mi príde roztomilý :33
A vám? ^^


Life is one big surprise 42

21. října 2015 v 22:30 | Mei |  Life is one big surprise
Jop, už to tak bude. Po bouři je vždycky krášně, takže se můžete těšit zase na nějaký hurikán ^^ :*

Brigáda

19. října 2015 v 22:40 | Mei |  Naruto
*yaaaawn* Abyste viděli, že na vás myslím, tak nespím a přidávám další jednorázovku ^^ opravdu si toho važte, riskuju svoje známky ve škole X DVD

Pár: Sasuke x Naruto
Čeká vás: shounen-ai, nemocný Naruto
Typ: Jednorázovka

Mise pro lásku

18. října 2015 v 0:09 | Mei |  Naruto
Ahojte, lidičky! ^^
Nejsem aktivní, v úterý jsem chtěla přidat pár kapitol LIOBS, ale odpoledne jsem se tak nějak zhroutila z toho, že nemůžu jít na školu, kterou chci, až do včera jsem byla rozhodnutá, že můj život nemá budoucnost. No, a jsem tady s jednorázovkou. ^^ Važte si toho, protože jsem přemýšlela o tom, že přestanu psát.
Děkuji, dobrou noc.

Pár: Sasuke x Naruto
Čeká vás: Shounen-ai
Typ: Jednorázovka

Halloween otaku zraz 2015 - Bratislava

13. října 2015 v 18:42 | Miu |  Naše kecy
Ako niektorí už možno viete, 31.10.2015, (čiže o necelé tri týždne) sa v Bratislave bude konať Halloween otaku zraz. Pre tých z vás, ktorí bývajú niekde v okolí alebo priamo v Bratislave mám malý oznam :D Chystám sa tam ísť a veľmi rada sa s vami stretnem a porozprávam :) Rada by som kohokoľvek z vás spoznala a ak by vám to stálo za to a tiež by ste ma chceli spoznať, príďte a vyhľadajte ma.
Nájdete ma podľa: čiernych vlasov, bielych neko ušiek a (pravdepodobne) čienych šiat :D Kľudne sa všetkých pýtajte, či to náhodou nie som ja, len to ocením ;)
Škoda len, že tam so mnou nemôže byť aj Mei... (prečo bývaš tak ďaleko, dievča? -_-)
Budem šťastná za každého, kto ma tam vyhľadá ;) (i keď mám pocit, že nakoniec to nebude nikto :D)
Viac info o zraze nájdete TU.

Teším sa na vás >.<
Miu

Otrok zlého svedomia 5

13. října 2015 v 18:28 | Miu |  Otrok zlého svedomia
Slnko svieti, obloha bledne,
nech už je piatok, lebo ma je... porazí xD
Užite si kapitolu, netuším, kedy sa mi podarí napísať ďalšiu :)


Design

9. října 2015 v 6:55 | Mei |  Naše kecy
Ach jo... ať už udělám jakýkoli design, nikdy nám moc dlouho nevydrží. Proč? Zkrátka nejsem spokojená třeba s barvou , mnohdy je to prázdné a o ničem. Druhý důvod je především ten, že mě baví ty designy dělat a chci se v tom stále zlepšovat, no bihužel na to dopadá tento blog.
Ano, dámy a pánové, napadlo mě si založit designový blog, ale na to ještě jaksi nemám koule (někam se zakutálely).
Ráda bych vytvořila nějaký design tohoto blogu, který by vydržel opravdu dlouho! Proto bych ráda uvítala komentáře s nápady. Barva, velikost stránky, velikost písma, cokoliv, hlavně ať je něčím zajímavý a každý, kdo ho uvidí, si řekne: "Jo, to je blog Mei a Miu!" Samozřejmě platí především slovo moje a Miu, takže se spolu ještě dohodneme, ale všechny nápady zvážíme.

Mějte se! :D
Mei

Dva blonďáci a léto 11 - Už je to všechno pryč (Konec)

8. října 2015 v 21:30 | Mei |  Dva blonďáci a léto
Abyste věděli, ke konci mě to přestáválo bavit, takže je tento poslední díl takový... hm... divný... Ráda bych, abyste tu vyjádřili svůj názor na tuto povídku, opravdu mě to zajímá.
Taky oznamuji, že jsem se rozhodla, že nebudu přidávat kapitolovky, dokud je nebudu mít hotové, takže vás budu zatím krmit jen LIOBS a kapitolovkami. Samozřejmě taky Láska je slepá.
No, vrhněte se na poslední část příběhu.

Misia v horách

6. října 2015 v 21:18 | Miu |  Naruto
Na prianie pre: KimGS
Neverím, že sa mi to konečne podarilo dopísať :D Táto poviedka mi pripadá ako niečo veľmi divné, takže neviem, či sa ti bude páčiť :) Ak nebude, kľudne hlás reklamáciu xDDD Mne sa to totiž už teraz vôbec nechce po sebe čítať, takže netuším, či dáva vôbec nejaký zmysel. Dokonca aj to yaoi je také všeliaké... xD Taktiež prosím o ohľaduplné ignorovanie preklepov. Dúfam, že ma za to nikto nepodreže v spánku ^^

Pár: Sasuke x Naruto
Čaká vás: Sama netuším, čo to je xD Asi romantika, no...
Typ: Jednorázovka