Blog je neaktivní!

Nový blog zde.

Dva blonďáci a léto

Dva blonďáci a léto 11 - Už je to všechno pryč (Konec)

8. října 2015 v 21:30 | Mei
Abyste věděli, ke konci mě to přestáválo bavit, takže je tento poslední díl takový... hm... divný... Ráda bych, abyste tu vyjádřili svůj názor na tuto povídku, opravdu mě to zajímá.
Taky oznamuji, že jsem se rozhodla, že nebudu přidávat kapitolovky, dokud je nebudu mít hotové, takže vás budu zatím krmit jen LIOBS a kapitolovkami. Samozřejmě taky Láska je slepá.
No, vrhněte se na poslední část příběhu.

Dva blonďáci a léto 10 - Chvíle klidu?

28. září 2015 v 18:41 | Mei
Ah jo.... v pátek jsem ve škole chyběla dvě hodiny, do neděle jsem zvracela a měla vyšší teplotu, snad tohle budete brát jako dobrou výmluvu xD

Dva blonďáci a léto 9 - Sasuke TO ví

15. září 2015 v 7:02 | Mei
Tak tu máte další díl, zlata. :) Řekněte, čte to vůbec někdo? Já vím, že ano, kolem těch dvaceti lidí určitě, jen jste asi moc líní napsat komentář :D Nevychovanci...
(Miu, nakazila jsi mě s mrkví v zimě :D)

Dva blonďáci a léto 8 - Něco se děje...

13. září 2015 v 20:59 | Mei
Ano, ano, jak jste si mohli všimnout, pozměnila jsem si jméno, protože Mei-Mei bylo "těžké" psát hlavně na mobilu. :D Nyaa, tak tu máte další díl. Já vím, povídka měla být komedie, ale "Vztah bez ohně zůstává na vodě". Viď, Miu? ;)
Jinak... měla jsem toho napsaného docela dost, jenomže se mi vypl počítač a já jsem si to zapomněla uložit, takže je ten začátek takový kotrlomý...
Enjoy~

Dva blonďáci a léto 7 - Výčitky

11. září 2015 v 20:26 | Mei
Já vím, já vím, moc jsem toho nanapsala, ale snažím se! Ve škole mám fofry, nestíhám osobní život, prostě nic! Navíc jsem zase upadla do depresí - jako každý rok... A hlavně se stresuji, protože až mi bude patnáct (necelé dva týdny), máma mě přeobjedná k jinému doktorovi a začneme řešit mé nemoci, o kterých bych se nedara zmiňovala zrvna tady.
Jop a rozhodla jsem se, že smažu všechny zrušené kapitolovky, jen abyste o tom věděli :'D.
Tak, si užijte další díl~
Enjooooy :)

Dva blonďáci a léto 6 - Horečka

5. září 2015 v 0:55 | Mei-Mei
Máte tu další díl - všichni, kdo věrně čekáte. :))

Dva blonďáci a léto 5 - Vyznání a spor

24. července 2015 v 22:58 | Mei-Mei
Nečetla jsem to po sobě, tak nekoukejte na chyby xDDDDD

Dva blonďáci a léto 4 - Výlet

19. července 2015 v 12:55 | Mei-Mei
Dámy a pánové, jelikož se mi vymazala asi polovina povídek v mobilu, hlavně těch rozepsaných, nevím, kdy přidám další díly =.= Opravdu se omlouvám, měla jsem přapravené tří díly - LIOBS, tenhle a rozepsala jsem i I'll chase you wherever you go. Takže to potrvá trochu dýl, naštěstí alespoň tohle mi zůstalo, dinosaurus a Miu mi taky zůstal, ale bihužel s Jenny je pryč :'(

Dva blonďáci a léto 3 - Výčitky

15. července 2015 v 16:34 | Mei-Mei
Řekněte, lidičky, čte to vůbec někdo? Má cenu to psát? Nebudu tu žebrat o komentáře, ale celkem mě (a určitě i Miu) mrzí, že si za jeden den přečte jednorázovou povídku 22 lidí a je u toho 6 komentářů, z toho polovina reakce adminek. A taky chci připomenout, že pokud si objednáte povídku, je slušnost projevit o ni zájem, i kdyby jste napsali, že si to takhle nepředstavujete, že příští díl by mohl být takový a makový.
Zatím mám napsané jen čtyři kapitoly, prozatímní poslední je nejdelší xD (Na mobilu je jiné nastavení formátu stránky, takže mezitím, co jsem si myslela, že jedna kapitola má 4 stránky, má jen něco přes dvě x'D)
Enjoy~

Dva blonďáci a léto 2 - Sblížení

10. července 2015 v 21:19 | Mei-Mei
Yeeeey, prostě jsem se zamilovala do této povídky! A deseti dalších...

Dva blonďáci a léto 1 - Setkání

7. července 2015 v 16:00 | Mei-Mei
Na přání pro: Kasumi
Nejdřív jsem si myslela, že mě tato povídka nebude bavit. Opravdu! Ale nakonec jsem se do ní prostě zapsala a dosavadní tři kapitoly mají osm stránek.
Enjoy~

Pár: Deidara X Naruto
Čeká vás: nevím, jestli se mi povedla komedie xD, yaoi (toho tam bude dost), romantika
Typ: Kapitolovka
 
 

Reklama